Ce va doriti?:> Plictiseala..

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #11 » de DeeJay » 01 Feb 2013 00:06

Eu imi doresc ca XB sa ajunga o comunitate online renumita in Romania, sa reusim sa strangem anul asta minim 800 de useri pe site, sa reusim sa strangem bani sa mai facem o masina server pentru jocuri online..etc..

\ post actualizat: 31.01.2013 | 11:13 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


gogenapo (Re: Post 9), asa ma pune burta pe carte sa ajungi presedinte :))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #12 » de Bogdan » 01 Feb 2013 01:41

Bah padurarilor stiti ce imi doresc eu cel mai mult?....sa fim cu totii sanatosi, sa ramanem prieteni aicisa in padure la noi pe viata...in rest ne descurcam noi...sa avem si bani, sa scapam si de scoala, sa avem tot felul de pc, haine papusi/oi/gaini gomflabile...oops asta nu trebuia sa zic :))) gagici, o comunitatea xb mai dezvoltata decat fuckbucul s.a.m.d. Va salut pe toti, padurarii mei :P

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #13 » de -androID- » 01 Feb 2013 14:35

un motocross nou (Kawasaki de 500cc , 2 timpi ) si niste bani de un Downhill bike :)) da , sunt un om al sporturilor extreme :P
When life gives you lemons , make lemo...neah , just throw them back :D
Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #14 » de Oxy » 02 Feb 2013 19:20

Ce imi doresc eu.PAi uite: O unitate noua "Alienware ALX" o motocicleta ( yamaha R1,R6,sau un kawasaki ninja ZX-6R,
ZX-9R,SAU UN Z750 ORI UN Z1000) SI o Toyota Supra de 5000HP CA SA POT AJUNGE MAI REPEDE IN O:-)
=)) =)) =)) GLUMESC!!!!
Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #15 » de kata8886 » 23 Feb 2013 11:16

hmm note buna la scoala si toate jocurile + ps4 3<
Cheloo

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?
In jur e pace, nu-mi place In suflet port un razboi
Sunt un salbatic intr-o lume civilizata cu forta
Si nu sunt genul sa va car torta
...

Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #16 » de Devil » 13 Mar 2014 01:48

Eu imi doresc ca toti politicienii din Romania sa spuna pt 24h doar adevarul , am asa eu o presimtire ca ar fi foarte interesant :ymdevil:
Failure is always an option !
Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #17 » de popaspurcatu » 20 Mar 2014 16:47

Ce doresc eu:

1. Sa dispara complet de pe planeta tot ce inseamna religii monotheiste, si orice forma religioasa care cere varsare de sange in numele ei, casatorii aranjate cu minori, persecutarea femeilor, mutilare a organelor genitale feminine, violuri pentru restaurarea onoarei, crime pentru restaurarea onoarei, lapidare in public, biciuire in public, spanzurare, taierea degetelor sau a membrelor, sau a caror sustinatori se incadreaza in genul ala de antipatici care se baga cu forta in sufletul tau si iti transmit, pe un ton moralizator cat de mult ai de pierdut fiindca nu crezi in ce cred ei !!

2. Sa dispara complet de pe planeta, maneaua !!

3. Romanii sa invete sa-si accepte greselile, sa-si constientizeze frustrarile din tinereturi, sau din batraneturi si sa nu le transmita mai departe celor din generatiile noi. Pot numi cativa care au obiceiul acesta, absolut JEGOS !! Nu perpetuati ce voua vi s-a gresit !! Iar daca vi s-a gresit, nu ridicati mizeria ce colcaie in noi, sau in voi, la rang de virtute !! Pentru ca, in ciuda impresiei cu care probabil traiti, dupa voi (aia la care fac referinta), nu vine potopul, ci doar miasma constipat, atat cea intestinala, cat si aia cerebrala.
Ultima oară modificat de popaspurcatu pe 20 Mar 2014 16:58, modificat de 3 ori în total.
"Lucrurile vazute sunt infatisarile lucrurilor nevazute si necuprinse, o palida lumina asupra-le aruncand" - Sf. Ioan Damaschinul
Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #18 » de yahoOo » 20 Mar 2014 16:52

Eu mi-as dori:

1.Sa dispara maneluta
2.Sa am un PSL
3.Sa impusc tot ce nu imi convine cu PSL
4.Sa i-au permisul :D si bacul :D
5.Sa revina lumea normal
6.Sa ajungem cu serverul XB pe primul loc in LUME
:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
FREDOOM!!!
Loading ... ████████████ 99.9%
Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #19 » de HAWK » 10 Mai 2014 16:43

Eu mi-asi dori (dar cred ca sa intamplat deja) ..SA AJUNGETI TOTI GAY ...)) =)) Sa raman eu singurel cu gagicile astea ... :ymparty:
Imagine
Avatar utilizator

Re: Ce va doriti?:> Plictiseala..

Mesaj #20 » de thony » 11 Mai 2014 08:18

HAWK (Re: Post 19), uite ti se indeplineste dorinta noi suntem gay si tu ramai singur cu aia ce a castigat eurovision =)) =)) =))
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks