live video chat

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

live video chat

Mesaj #1 » de iseedead » 05 Apr 2011 20:49

propun, acum ca avem live chat sa facem si live video chat... asa ca in fiecare seara sa apara cate cu MEMBRU al acestei comunitati sa ne incante cu unduirile sale, astfel primul as dori sa il vad unduindu-se pe savarinos)))))))))

Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #2 » de DeeJay » 05 Apr 2011 21:05

eu cred ca ai baut niste tuica stricata =))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #3 » de Bogdan » 06 Apr 2011 19:13

Bah padurareaso...u trebuie sa fi prima, sa te rupi in doua ca un padurar in calduri :))))))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #4 » de iseedead » 06 Apr 2011 19:42

)), fai ii lasam pe aia mai tineri primii sa mai invatam si noi mosnegii miscari noi)))))
Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #5 » de DeeJay » 06 Apr 2011 20:41

:YMDEVIL: poate ma suparati si va bag la webcam chat xxx, o sa fiu pestele vostru si o sa ma umplu de bani =))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #6 » de Bogdan » 06 Apr 2011 21:05

nu nu padurareaso...mai bine ne arati u cum se faceau bani pe vremea ta =)) sa stim si noi sa facem un ban cinstit...si acum nu ma refer la ban d-ala de la CSS :))))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #7 » de iseedead » 07 Apr 2011 08:46

fai eu zic ca sa nu ne certam sa il lasam pe ostil primu, ca el cred ca ar fi cel mai potrivit :))
Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #8 » de Bogdan » 07 Apr 2011 20:47

daaa...la cat e de gratios ostil, sigur ne va da pe spate pe toti :))))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #9 » de ostil » 10 Apr 2011 13:56

sa inteleg ca vreti sa vedeti ceva miscari de profesionist ...... hmmm pai stabiliti o data sa'mi instalez webcam si va arat cate ceva da... topless ca mai mult nu va arat ;)
Imagine
Avatar utilizator

Re: live video chat

Mesaj #10 » de CK » 12 Apr 2011 22:04

Eu zic sa nu se implementeze live video chat ca ne speriem unii de altii :))
Imagine
CK=Cereal Killer

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 21 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron