Councurs de sarituri pe server

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #11 » de Bogdan » 12 Iun 2011 21:46

Nu frate ca la 22 termin serviciul :(...asta e...lasa faceti voi concursul si o sa particip si eu data viitoare, n-are rost sa ma asteptati atat :D. Bafta padurarii si abia astept sa vad filmarile :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #12 » de iseedead » 13 Iun 2011 08:39

da ma interesant, dar in cap se poate sari?
Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #13 » de DeeJay » 13 Iun 2011 09:02

poti sa sari in ce mod vrei important e sa fie cat mai funny =))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #14 » de Crazy_Bob » 13 Iun 2011 10:15

ok stiu reteta de ras pt astea =))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #15 » de MJuvets » 13 Iun 2011 13:53

pro xd ma bag :D
Thankyou, Thankyou, Thankyou... You are... my God.. my inspiration, my everything !

Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #16 » de DeeJay » 13 Iun 2011 22:44

avem primul video :D
viewtopic.php?f=46&t=182
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #17 » de Cristina » 14 Iun 2011 09:52

Poate runda urmatoare sunteti ceva mai organizati.

1. Nu este nevoie ca TOTI ceilalti jucatori sa stea Spec. pentru ca unul sa sara. Doar cel care filmeaza sta spec. 8-|
2. vorbiti mai putin sariti mai mult. am fost nevoita sa tai 70% din filmare. s-a stat pe loc si s-a vorbit intens. parca erati la piata. (-|
3. stabiliti inainte ordinea in care se sare, cine cu cine vrea sa sara, cice cu cine vrea orgie, etc etc. O:-)
Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #18 » de Bogdan » 14 Iun 2011 10:21

Bah...sa ma vedeti pe mine....rup balta aia in doua cand oi plonja ca bolovanu...poate seaca pana atunci si imi rup mufanu' :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #19 » de Crazy_Bob » 14 Iun 2011 12:35

correct cristina dar ai uitat sa mai pui niste sarituri faine ai dreprate la tot ce ai spus dar cam mic filmu este ca trailer si data viitoar nik vreau sa te vad cum rupi balta aia :)) la celalalt concurs sa fi si tu
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Councurs de sarituri pe server

Mesaj #20 » de ostil » 14 Iun 2011 14:55

misto tare .... vreau si eu ( m.am imbatat ca porcu si nu am mai itrat imi cer scuze , dar las ca data aviatoare sigur voi sari cu voi )

propun sa sarim toti o data cu bombe sb funduletz... =)) =))
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 4 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks