A trecut ceva ani si acum intreb.

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Urmăritori: DeeJay

A trecut ceva ani si acum intreb.

Mesaj #1 » de Tig3rMan » 05 Iul 2023 23:01

CE MAI FACETI PADURARILOR A TRECUT CEVA ANI ACUM.

Am auzit ca unii din noi au devenit parinti si ocupati cu viata dar au trecut deja ani. Asa ca intreb si eu cum mai sunteti si cum o mai duceti?

Hai sa facem o intalnire pe discord sau cum eram pe vremuri cu TeamSpeak.

Va pup asa ca hai mai scoateti si voi o vorba.
Imagine

Avatar utilizator

Re: A trecut ceva ani si acum intreb.

Mesaj #2 » de DeeJay » 21 Iul 2023 11:50

salut!

la mine e totu bine, agitatie cu copiii.. chiar mi-ar place sa ne mai intalnim sa mai jucam cate ceva, sau macar sa mai vorbim ori aici pe chat sau pe forum sa mai scriem cate ceva.
sper ca si ceilalti sunt bine!
Imagine
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: A trecut ceva ani si acum intreb.

Mesaj #3 » de Tig3rMan » 04 Sep 2023 18:41

Ioooooooi sa-ti traiasca :)
Astept si eu cat de curand. Da incercam sa vb aici sau pe chat ori cand ii duci pe micutii tai la Comic Con.

Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: A trecut ceva ani si acum intreb.

Mesaj #4 » de DeeJay » 04 Sep 2023 19:08

Tig3rMan (Re: Post 3), foarte tare! Casa de Piatra si sa curga cu bebelusi, facem css juniors pe aici!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: A trecut ceva ani si acum intreb.

Mesaj #5 » de Tig3rMan » 04 Sep 2023 21:20

Sau CS2 ca acum trece la o generatie noua.
Imagine

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron