Site-ul Mini

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Site-ul Mini

Mesaj #1 » de ALex » 24 Aug 2011 13:40

Aruncati o privire la site-ul Mini, in special linkurile astea:
http://mini.ro/finance/loan/index.html
http://mini.ro/finance/leasing/index.html

Imagine
Imagine


Profesionalism :))

Avatar utilizator

Re: Site-ul Mini

Mesaj #2 » de DeeJay » 24 Aug 2011 14:39

e un site in constructie..ce e cu el?
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Site-ul Mini

Mesaj #3 » de ALex » 24 Aug 2011 14:45

Nu e in constructie, asa a fost lansat, probabil nu au mers cum trebuie negocierile cu echipa care se ocupa de el.
Avatar utilizator

Re: Site-ul Mini

Mesaj #4 » de Cristina » 24 Aug 2011 14:47

ALex scrie:Profesionalism :))


In momentul in care se lucreaza cu un template , asa apare. Dupa o 'editare insistenta' se ajunge la 'produsul final'.
Deci Site-ul e in constructie. Sau l-a hacker-it cineva din prea mult timp liber. :))
Avatar utilizator

Re: Site-ul Mini

Mesaj #5 » de ALex » 24 Aug 2011 15:25

Cristina scrie:
ALex scrie:Profesionalism :))


In momentul in care se lucreaza cu un template , asa apare. Dupa o 'editare insistenta' se ajunge la 'produsul final'.
Deci Site-ul e in constructie. Sau l-a hacker-it cineva din prea mult timp liber. :))


Stiu asta, am facut si eu webdesign acum ceva timp, problema este ca chiar daca e in constructie nu-l faci public ca sa vada toata lumea ca nu e gata, nu? Mai ales cand vorbim de un brand ca Mini, ce mesaj crezi ca trimite asta posibililor clienti: Poate si masina mi-o vinde neterminata, nu :))

Avatar utilizator

Re: Site-ul Mini

Mesaj #6 » de DeeJay » 24 Aug 2011 15:27

da, din puctul asta de vedere ai dreptate..nu se face asa..dar na astia au crezut ca poate nu le mai acceseaza lumea situl :), sau poate cum spui si tu nu i-au platit pe cei care le fac situl si aia nu l-au mai terminat =))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Site-ul Mini

Mesaj #7 » de Cristina » 24 Aug 2011 15:38

ALex scrie:
Cristina scrie:
ALex scrie:Profesionalism :))


In momentul in care se lucreaza cu un template , asa apare. Dupa o 'editare insistenta' se ajunge la 'produsul final'.
Deci Site-ul e in constructie. Sau l-a hacker-it cineva din prea mult timp liber. :))


Stiu asta, am facut si eu webdesign acum ceva timp, problema este ca chiar daca e in constructie nu-l faci public ca sa vada toata lumea ca nu e gata, nu? Mai ales cand vorbim de un brand ca Mini, ce mesaj crezi ca trimite asta posibililor clienti: Poate si masina mi-o vinde neterminata, nu :))


DAR nu uita ca suntem in Romania.
Sigur oamenii au vrut ceva rapid si ieftin.
Cine sta sa editeze o tema intreaga pe putini bani si intr-un timp scurt?
Clar aia lucreaza cu juma' de norma. :))
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 26 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks