CSS Movies - XB Style

Aici puteti incarca videoclipuri ce vor aparea in canalul nostru pe Youtube
http://www.youtube.com/user/XbWebforest/videos

Moderator: DeeJay

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #11 » de Cristina » 06 Sep 2011 20:38

Aveam un demo [random] facut pe AWP INdia ce includea rasul sadic al lui NIK, NUMAI pentru rasul lui am facut filmuletul asta...

Demo by me.
Intro by Gh30.
Melodie propusa de... Alejandro.

Editare and stuff by me, Me and ME!


Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #12 » de Eseth » 06 Sep 2011 21:33

inca o creatie a talentului Cristinei, foarte dragut filmuletul, melodia de asemenea e ft faina. La mai multe creatii de astea si sper sa atraga cati mai multi padurari in comunitate. :) Bravo mane :D
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #13 » de Cristina » 06 Sep 2011 21:34

Eseth Killer scrie:inca o creatie a talentului Cristinei, foarte dragut filmuletul, melodia de asemenea e ft faina. La mai multe creatii de astea si sper sa atraga cati mai multi padurari in comunitate. :) Bravo mane :D


Thanks SiS! :ymhug:
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #14 » de ostil » 07 Sep 2011 19:06

lool Casti chiar se potriveste sound'ul si gg mane pentru editarea filmuletului e clar mana de artist :-BD iar finalul pfooaa e bestial hahahaaaha..
Imagine
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #15 » de Cristina » 07 Sep 2011 19:51

ostil scrie:lool Casti chiar se potriveste sound'ul si gg mane pentru editarea filmuletului e clar mana de artist :-BD iar finalul pfooaa e bestial hahahaaaha..


De fapt eu am editat filmul DUPA ce am ales melodia (dintr-un director de aproape 40 de melodii propuse de mai multi XB-ishti). NU inainte.
NU melodia se potriveste filmului ci invers, filmul e MULAT dupa melodie... Offf... Nimeni nu recunoaste adevarata valoare a unui artist ....ca mine. Imagine




___________
P.S. Ostile, eu am facut filmuletul NUMAI PENTRU rasul ala de la final. Imagine

Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #16 » de Alejandro » 08 Sep 2011 00:21

Indiferent ce se ia dupa ce sau ce motiv a fost ... a iesit o capodopera ... Multumim Crissman si la mai multe :P
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #17 » de Cristina » 08 Sep 2011 09:55

Castiel scrie:Indiferent ce se ia dupa ce sau ce motiv a fost ... a iesit o capodopera ... Multumim Crissman si la mai multe :P

thanks bro! Imagine
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #18 » de Bogdan » 08 Sep 2011 11:30

Multumesc criss >:D<>:D<>:D<>:D<...in sfarsit rasul meu ajunge sa fie cunoscut pe intreaga planeta, o sa facem bani frumosi daca stim sa profitam de asta =))....abia astept sa il vad si cu sunet...pt ca la serv au sarit in aer boxele...le-am dat cu grenada =))...muhahhahaha...GG PADURARII XB!!!! B-)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #19 » de Cristina » 10 Oct 2011 20:02

Stau de ceva vreme cu cateva demo-uri salvate intr-un director special... ele stau....eu stau.
Doar ca nu gasesc 'timpul' sa fac ceva din demo-urile alea.
DE CE? Pentru ca sunt demo-uri de la meciuri si sunt MARI... bine bine nu mari, DAR imi e imposibil sa vad demo-ul din 15 unghiuri diferite si sa aleg fazele cele mai tari.

Acum, intrebarea mea este, ca ma vazut ca sunt cativa talentati printre voi, deci.... care ma ajuta? Impartim munca in 2, sau 3 sau 4... (optimista de mine) ca la final sa iasa ceva fain? :-?


De asemenea daca aveti deja "dem to avi" facute si mai departe nu va pricepeti, postati aici, sau faceti un topic nou, whatever.
Sau daca aveti demo-uri cu faze deosebite, tot aici...




P.S. TOATE demo-urile/filmele sa fie de pe Serverele XB. :-w
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #20 » de Gh30 » 10 Oct 2011 20:39

Momentan pot sa-ti spun doar de prima runda din meciul de aici-> viewtopic.php?f=35&t=446
Am facut un mic ace :D YMWHISTLE

O sa ma mai uit peste demo-urile de la meciuri in seara asta si daca mai gasesc cate ceva te anunt. :)
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks