CSS Movies - XB Style

Aici puteti incarca videoclipuri ce vor aparea in canalul nostru pe Youtube
http://www.youtube.com/user/XbWebforest/videos

Moderator: DeeJay

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #21 » de Cristina » 10 Oct 2011 22:04

Gh30 scrie:Momentan pot sa-ti spun doar de prima runda din meciul de aici-> viewtopic.php?f=35&t=446
Am facut un mic ace :D YMWHISTLE

O sa ma mai uit peste demo-urile de la meciuri in seara asta si daca mai gasesc cate ceva te anunt. :)


Asa imi spune si DJ. Ca a facut o faza super-mega-bestiala.... UNDEVA in demo X. 8-| Simplu.

Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #22 » de Gh30 » 10 Oct 2011 22:09

Am mai gasit niste faze frumoase si daca vrei ti le fac in .avi...dar...s-ar putea sa fie undeva pe la 40-50 fps-uri la o calitate decenta si nu cred ca-i prea bine. If it's OK let me know...
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #23 » de Cristina » 10 Oct 2011 22:17

Gh30 scrie:Am mai gasit niste faze frumoase si daca vrei ti le fac in .avi...dar...s-ar putea sa fie undeva pe la 40-50 fps-uri la o calitate decenta si nu cred ca-i prea bine. If it's OK let me know...


Nu ma deranjeaza calitatea. :D
Just SHOW ME THE money MOVIE! B-)
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #24 » de Cristina » 20 Oct 2011 20:21

Si cum Gh30 s-a oferit sa ma ajute (de fapt a fost singurul ... asa ca am profitat) am avut grija sa-l pun la treaba RAU de tot.

A fost un fel de DemToAvi Man! Upload and share... Ce sa mai un Multitasking Guy! :)

Deci, munca 50-50? Da Gh30?

Bun, mai departe, avem demo-urile de pe serverul de war, facute avi (cu rabdare si multa munca) de Gh30 si mai departe 'procesate' de mine.
Intro By Gh30.
Cateva imagini de umplutura 'furate' de pe google.
Melodia - Runaway by X-Ray Dog.
Un program de kko (Corel video studio 12) caruia ii venea cheful de ERROR cand nu dadeam save din 30 in 30 de secunde.
In total, multe ore de munca. :-B

Player-i : Gh30, Deejay, Alejandro, TheQ.


Rezultatul:
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #25 » de Gh30 » 20 Oct 2011 20:53

Cristina scrie:Si cum Gh30 s-a oferit sa ma ajute (de fapt a fost singurul ... asa ca am profitat) am avut grija sa-l pun la treaba RAU de tot.

Aha, deci profiti de bunatatea omului...de ce nu zici ca de fapt m-ai mituit (cu tort de ciocolata) si pe langa asta m-ai si amenintat ? =))

Cristina scrie:Deci, munca 50-50? Da Gh30?

Absolut, desi ai muncit mult mai mult ca mine. :)
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #26 » de Jackson » 20 Oct 2011 22:10

Cristina, Good job!A cui e soundtrackul?
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #27 » de Gh30 » 20 Oct 2011 22:40

Jackson,
Cristina scrie:Melodia - Runaway by X-Ray Dog.
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #28 » de Alejandro » 20 Oct 2011 22:51

Jackson scrie:Cristina, Good job!A cui e soundtrackul?

Scrie mai sus Jackson:
Cristina scrie:Melodia - Runaway by X-Ray Dog.


Si sa nu uitam .. nu ca am avea cum :P felicitari Cristina si Gh30 pentru filmulet ... arata super ... imi place la nebunie. :ymapplause:
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #29 » de Cristina » 21 Oct 2011 10:11

Gh30 scrie:
Cristina scrie:Si cum Gh30 s-a oferit sa ma ajute (de fapt a fost singurul ... asa ca am profitat) am avut grija sa-l pun la treaba RAU de tot.

Aha, deci profiti de bunatatea omului...de ce nu zici ca de fapt m-ai mituit (cu tort de ciocolata) si pe langa asta m-ai si amenintat ? =))

Ce? CE?? Amenintare? EU? Niciodata! Imagine


Gh30 scrie:
Cristina scrie:Deci, munca 50-50? Da Gh30?

Absolut, desi ai muncit mult mai mult ca mine. :)

Da... recunosc. :ymsigh: Am muncit ceva... Aseara la ora 22:30 dormeam DUS! 8-|
Dar totusi consider ca munca a fost fifti-fifti. Asa ca, inca o data, multumesc pentru ajutor. Imagine



Jackson scrie:Cristina, Good job!A cui e soundtrackul?

1. Multumesc.
2. Vad ca deja ti s-a raspuns Dar totusi, ma dezamagiti ca nu citit ce se posteaza pe forum, la general vorbind... Imagine NU e nevoie sa citesti ce nu te intereseaza DAR cand postezi intr-un topic sa ai macar rabadarea sa citesti postul caruia ii dai Quote.


Alejandro scrie:
Si sa nu uitam .. nu ca am avea cum :P felicitari Cristina si Gh30 pentru filmulet ... arata super ... imi place la nebunie. :ymapplause:

Thank you! Imagine
Avatar utilizator

Re: CSS Movies - XB Style

Mesaj #30 » de Cristina » 23 Oct 2011 19:09

Xb.webforest.ro presents : Gh30


Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron