FILME - recomandări şi noutăţi

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #231 » de DeeJay » 09 Mai 2013 20:52

Cristina scrie:
Amra scrie:


A fost chiar ok ( Parker ). E stilul/genul lui de filme, al lui Jason Statham. Desi J-Lo a avut un rol ciudat in film. :))


_________________

Safe heaven - o comedy-romance foarte reusita, mi-a placut. :D


______________

Si desigur cea mai tare comedie , desi este -> Action | Crime | Thriller ... a fost The Last Stand

=))


Sincer de la filmul ala Parker ma asteptam la mai mult, mai ales ca e cu Statham.. ii dau nota 6, a fost cam plictisitor..

The Last Stand il recomand, este un film de actiune (si comedie ici colo) reusit, nu ma asteptam ca Arnold sa joace asa de bine tinand cont de varsta, dar se pare ca reuseste sa termine oamenii rai la fel de bine ca in tinerete! ii dau nota 9+ cu mentiunea ca nu am mai vazut de multa vreme un film asa de bun!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #232 » de Jackson » 31 Mai 2013 15:26

If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #233 » de Jackson » 05 Iun 2013 18:51

Dupa trailer este foarte bun!!!
_______________________________________________________________________________________
Acesta pare a fi mai interesant decit "Parker",dar vom vedea atunci...
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #234 » de Amra » 08 Iun 2013 00:39

Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #235 » de Termijunior » 08 Iun 2013 17:11

Eu recomand : Hangover III ( E SUPER TARE!)
Fast & Furious 6
hangover trailer :
f&f 6 :

Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #236 » de Jackson » 09 Iun 2013 16:36

Termijunior (Re: Post 235), Pai daca sint trailurile postate mai sus,trebuie sa le repetam fiecare?
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #237 » de H3ADSHAP3R » 18 Iun 2013 16:09

Just wow :)) +18 movie]

e un must movie!!!

Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #238 » de Amra » 27 Iun 2013 22:52

Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #239 » de Artamess » 28 Iun 2013 11:38

Freedom Writers (2007)

Consider acest film ca unul care merita vazut. Bazat pe intamplari reale, prezinta o realitate dura. Toate intamplarile se petrec in viata unor tineri care ajung intr-un razboi in momentul in care au iesit din propria casa. Rasism, discriminare, violenta si vieti pierdute. Totusi, apare o persoana care poate schimba lucrurile... o sa vedeti cum. Open eyes people :)

Quotes:
"At sixteen, I've seen more bodies than a mortician. Every time I step out my door I face the risk of being shot. To the rest of the world it's just another dead body on a street corner. They don't know that he was my friend."

"Justice doesn't mean the bad guy goes to jail, it just means that someone pays for the crime."

"Why should I give you my respect to you? Because you're a teacher? I don't know you. How do I know you're not a liar standing up there. How do I know you're not a bad person standing up there? I'm not just gonna give you my respect because you're called a teacher."

" She told us: we have something to say to people"

Imagine
Avatar utilizator

Re: FILME - recomandări şi noutăţi

Mesaj #240 » de puf1k » 28 Iun 2013 12:48

World War Z
Brad Pitt ft misto filmul gen Action/Drama/Horror

Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks