FILME - recomandări şi noutăţi

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #41 » de Cristina » 01 Sep 2011 23:48

Gh30,

AM vazut filmul asta. NU am reusit sa-l si termin. AM avut o vointa de fier sa rezist cca 45 de minute.
Mi s-a parut cel mai plictisitor si aiurea dintre toate Xmen-urile de pana acum. 8-|

Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #42 » de Gh30 » 02 Sep 2011 10:49

Da, Cristina, destul de plictisitor la inceput, dar am avut o vointa mult mai mare decat a ta. :)) Cu o noapte inainte nu dormisem mai deloc si mi se cam inchideau ochii, dar am rezistat pana la final si pana la urma mi-a placut. Pot sa zic ca nu o fost o pierdere totala de timp. :)
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #43 » de Cristina » 02 Sep 2011 13:38

Gh30 scrie:Da, Cristina, destul de plictisitor la inceput, dar am avut o vointa mult mai mare decat a ta. :)) Cu o noapte inainte nu dormisem mai deloc si mi se cam inchideau ochii, dar am rezistat pana la final si pana la urma mi-a placut. Pot sa zic ca nu o fost o pierdere totala de timp. :)


Chiar ma asteptam sa-mi spui asta. 8-|
Adica am abandonat exact in momentul in care incepea actiunea adevarata? Sa-mi fie rusine.
Poate ii mai acord o sansa, daca spui tu ca finalul e bun. :-?
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #44 » de Gh30 » 02 Sep 2011 13:50

Da, ai abandonat chiar inainte sa inceapa actiunea. Sa-ti fie rusine. :))
Pot sa spun eu ca finalu e bun, dar gusturile difera. Oricum eu zic sa vezi si restu. :)
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #45 » de TheQ » 02 Sep 2011 23:12

Poate nu e cel mai nou serial de comedie insa How i met your mother e unul dintre cele mai amuzante seriale actuale.(Daca il veti urmari o sa vedeti de ce BARNEY Stinson este unul dintre cele mai bine jucate personaje dintr-un serial TV)
Recomand cu mare placere acest sitcom mai ales ca va incepe sezonul 7 in 19 septembrie.
Ps:A luat 8.7 pe IMBD fata de Two and a half men care a luat 7.6 iar asta totusi spune multe.

Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #46 » de ALex » 03 Sep 2011 08:49

TheQ, Legen.. wait for it... daryyyy.

Da, este unul din cele mai bune comedii la ora actuala il recomand si eu.
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #47 » de ostil » 04 Sep 2011 09:46







Wasted.On.The.Young.2010
asta daca va plac dramele , cu o poveste ce poate fi reala
Imagine
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #48 » de Cristina » 05 Sep 2011 20:22

Made in Korea. :ymdevil:

Kara - Step
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #49 » de puf1k » 06 Sep 2011 15:37

Rihanna - Cheers (Drink To That) [Official Version]
Imagine
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #50 » de Cristina » 07 Sep 2011 14:02

The Man from Nowhere

Another fantastic thriller/drama brought to us by South Korea.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks