FILME - recomandări şi noutăţi

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #21 » de ostil » 09 Iul 2011 09:25

am vazut Apocalypse Code nu este nou dar merita vazut daca nu ati facuto deja este Rusesc de actiune chiar merita vazut.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #22 » de Eseth » 09 Iul 2011 11:39

l-am privit, destul de interesant ;)

P.S. l-am privit in varianta originala fara subtitruri :P
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #23 » de ostil » 09 Iul 2011 15:59

da ... pai u intelegi normal ..
Imagine
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #24 » de silenz » 18 Iul 2011 10:27

va recomand fast and furious 5 eu l-am vazut si e marfa
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #25 » de GoGe » 08 Aug 2011 01:10

Check out "Tanya Stephens - It's a pity"pe youtube!Spuneti-mi daca va place!E cam veche melodia dar...
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #26 » de ostil » 08 Aug 2011 15:37

bine Goge , nu multi dintre voi mai tinerei asa asculta genu asta de muzica , bv mah .
O melodie super, nu este chiar nou aparuta ,la noi prinde mai greu .. oricum foarte buna ..
bv Goge
Imagine
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #27 » de GoGe » 08 Aug 2011 22:54

Multumesc,ostil!Scuzati-ma ca nu am postat ceva nou.Dar asta mi s-a parut destul de frumoasa.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #28 » de Eseth » 10 Aug 2011 18:29

a privit cineva filmu' Cowboys & Aliens? ce pareri aveti? :) din trailer mi s-a parut un film interesant cu efecte speciale calitative :P Vreau sa-l privesc la cinema in 3D :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #29 » de ALex » 18 Aug 2011 10:12

ostil, trebuie sa recunosc ca este unul din cele mai frumoase videoclipuri pe care le-am vaut, regizorul are talent.
Avatar utilizator

Re: Noutati Filme // Muzica

Mesaj #30 » de ostil » 18 Aug 2011 10:26

sa ma inveti si pe mn dj ca asa am vrut sa fac dar nu am gasit cum , tot asa la video funny am pus acolo cv si nu mi'a iesit cum trebuie
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks