Filmuletzele Mele.

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Filmuletzele Mele.

Mesaj #1 » de TuraVuraSRL » 18 Iun 2011 10:34

Deci, dragii mei padurari, am deschis acest subiect ca sa va ro---- Uhm.. ce vrea sa insemne asta? Lasa k va spun direct, ce atata TuraVura! :))

Vizitatzi canalul meu de YouTube dak vreti putzin ''entertainment'', dak va place, va rog sa dati subscribe, like, comment si va rog sa mai raspanditzi si voi filmuletzele mele. O:-)
Am sa pun si eu cateva filmuletze aici pe forum ca sa stiti si voi despre ce este vorba. :D
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T

Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #2 » de TuraVuraSRL » 18 Iun 2011 10:35



Bha, eu nush cum sa fac in asa fel sa vizionatzi direct dp forum :-?
Ultima oară modificat de DeeJay pe 30 Iun 2011 10:37, modificat de 2 ori în total.
Motiv: ti-am editat eu :P
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T
Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #3 » de Jackson » 18 Iun 2011 11:35

Foarte bine ma,mi-ai ridicat putin dispozitia))) :ymapplause: :D
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #4 » de TuraVuraSRL » 18 Iun 2011 12:05

De asta am si facut filmuletzele, sa starnesc rasete si sa fac oamenii sa se simta bine :)
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T
Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #5 » de TuraVuraSRL » 18 Iun 2011 12:08

Apropo, ms DJ pt editare :D

Intrebare: sa mai bag filmuletze pe forum sau verificati voi direct pe youtube? Ce ziceti?
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T

Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #6 » de DeeJay » 18 Iun 2011 14:07

Daca mai vrei sa pui filmulete integrate in forum trebuie sa stergi tot ce e in link incepand cu "&...s.bs..s"
altfel nu vor aparea..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #7 » de TuraVuraSRL » 18 Iun 2011 17:09

Dar de unde era sa stiu asta? Where is the instructions manual?! :))
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T
Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #8 » de RoadKill » 18 Iun 2011 20:23

dap la filmulete te pricepi dar la joc aproape deloc daca nimeresti tinta pentru cel mai bun jucator iti zic de acum ca ai primit un oscar pentru cel mai bun clown al padurii =))
Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #9 » de Bogdan » 19 Iun 2011 00:10

Bine bah padurare, esti fff talentat:D ar trebui sa dai la actorie sa fi un fel de Sergiu Nicolaescu si atunci cand te omoara astia pe server sa zici: "un fleac...mi-au dat de m-au julit;)....m-ai facut sa rad:D.Ma bucur k incepeti si voi sa.prindeti curaj si veniti cu tot felul de nbunii pe forun. Tineti-o tot asa padurarii mei...gg paduris species :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Filmuletzele Mele.

Mesaj #10 » de TuraVuraSRL » 19 Iun 2011 01:57

Dak trebuie sa fac ceva nebunesc k sa va fac sa radetzi, atunci asa fac :P ASA îmi sta in fire. Mă bucur k itzi plac filmuletzele, pe viitor o sa apară altele si mai bune si mai nebunesti ;)
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks