Bancuri

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Re: Bancuri

Mesaj #331 » de assassin » 11 Iun 2012 16:51

O zi obisnuita de lucru:
Te trezesti,
Nokia, Colgate, Nescafe, Hochland, Orbit.
Renault, Compaq, Epson, Nokia, Nokia, Nokia.
McDonalds, Coca-Cola, Orbit.
Compaq, Epson, Nokia, Nokia, Nokia. Renault.
Tuborg.
Tuborg.
Tuborg-Tuborg-Tuborg-Tuborg.
Nokia... Nokia.
Durex.
Colgate.
Te culci
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094

Avatar utilizator

Re: Bancuri

Mesaj #332 » de Jackson » 21 Iun 2012 22:59

assassin (referitor la Postul 331), Asa-i,asa-i :D Dar asta nu e banc,trebuia la Offtopic s-o incluzi!
_________________________________________
Scufita Rosie mergea prin padure. La un moment dat se intalneste cu o pasarica care-i spune:
- Daca nu te mariti te mananc. Speriata fuge repede la mama sa si ii spune:
- Mama, mama, trebuie sa ma marit!
- De ce?
- Ca ma mananca pasarica. :)) :)) :))
_________________________________________________________
Moare toata lumea de pe pamant si se duce in Rai. Dumnezeu vine si spune:
- Vreau ca barbatii sa formeze doua cozi. Una cu barbatii care in timpul vietii si-au dominat nevestele si una cu barbatii care au fost dominati de ele. Iar nevestele sa plece cu Sf. Petru.
Zis si facut. Cand D-zeu se uita din nou, femeile plecasera si barbatii formasera doua linii. Coada celor dominati de neveste avea peste 100 km, iar coada celor care isi dominasera nevestele era compusa dintr-un singur om.
D-zeu se enerva:
- Ar trebui sa va fie rusine! V-am creat dupa chipul si asemanarea mea si v-ati lasat tinuti sub papuc! Priviti-l pe singurul meu fiu care a stiut sa stea drept si m-a facut sa fiu mandru de el! Spune-le, fiul meu, cum ai reusit sa fii singurul barbat din aceasta coada?
- Nu stiu, nevasta-mea m-a pus sa stau aici.. ___________________________________
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Bancuri

Mesaj #333 » de assassin » 23 Iun 2012 20:47

Intr-un mall un pici intreaba pe o angajata tanara draguta si cam sumar imbracata:
- Tanti, aveti Fanta Roz ?!
- Mai copilas toate avem "fanta".. roz !!!


Un sondaj efectuat prin telefon in dimineata lui 1 ianuarie a avut urmatoarele rezultate:
2% din respondenti au spus DA,
3% din respondenti au spus ALO,
95% din respondenti nu au putut sa spuna nimic.


Era Bula in timpul razboiului si nemtii veneau peste el.De frica sa nu fie prins,se arunca intr-o fantana.Apare un neamt.Se uita in fantana si intreaba:
E cineva aici?
Bula facand pe ecoul spuse:E cineva aici?
Neamtul:Mai bine caut in padure.
Bula:Mai bine cauti in padure!
Neamtul:Da' mai bine arunc o grenada!
Bula:Mai bine te duci in padure!
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Bancuri

Mesaj #334 » de Jackson » 08 Iul 2012 13:01

Micul Bula intra in camera parintilor si o vede pe maica-sa cu fusta ridicata, iar pe taica-sau in spatele ei.
Vazandu-l, tatal rade, ii face semn sa plece si sa inchida usa.
Dupa ce termina treaba, tatal se duce sa vada ce face fiul... si il gaseste in camera cu bunica-sa, care avea fusta ridicata iar micul Bula era in spatele ei... la care taica-sau tipa :
- Bula, dar ce naiba faci acolo?
Iar Bulisor ii raspunde:
- Nu mai e asa de amuzant cand e vorba de maica-ta, nu-i asa? :)) :))
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Bancuri

Mesaj #335 » de Dami_eLit » 10 Iul 2012 18:47

De ce fug moldovenii dupa salvare ?

- Ca sa pupe crucea.

Avatar utilizator

Re: Bancuri

Mesaj #336 » de Dami_eLit » 11 Iul 2012 18:36

Doi mosnegi stateau pe o banca:
-Auzi,o vezi pe tipa aia?moare dupa mine.
-Da de unde stii?
-Doar n-o sa moara inainta mea.!
Avatar utilizator

Re: Bancuri

Mesaj #337 » de Dami_eLit » 14 Iul 2012 14:09

Bula merge la scoala acolo doamna invatatoare il intreaba:
-Bula cu ce vii la scoala?
-Cu bicicleta.
-Tom tu cu ce vii la scoala?
-Cu gipu doamna.
A doua zi profesoara il intreaba pe Bula:
-Bula u cu ce vii la scoala?
-Cu un Audi.
-Atunci de ce ai intarziat?
-Mi-o cazut lantul.
Avatar utilizator

Re: Bancuri

Mesaj #338 » de Eseth » 30 Iul 2012 14:12

Un student arab trimite un mail tatalui sau, in care scrie:
"Draga tata,
Berlinul este minunat, oamenii sunt amabili si imi place aici, dar imi este putin cam rusine sa merg la facultate cu al meu Ferrari 599GTB, cand toti profesorii si colegii mei vin cu trenul.
Fiul tau, Nasser".

A doua zi, Nasser primeste raspuns de la tatal sau:
"Dragul meu fiu,
Am transferat 20 de milioane de dolari in contul tau. Te rog sa nu ne faci de ras. Te duci imediat si-ti cumperi si tu un tren.
Cu dragoste, Tata."
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Bancuri

Mesaj #339 » de Cookie » 16 Aug 2012 13:26

Ţiganca întîrzie. La sosirea ei, ţiganul, nervos, o întreabă: - Unde-ai fost, fă? - La servici. - Fă, te rup, pînă la ora asta la servici? - Taci, omule, c-am luat salariul şi am fost la piaţă la cumpărături. - Şi ce-ai cumpărat, fă? - Ete asta am cumpărat, zice ţiganca şi îi arată o lingură de lemn. - Auzi, fă, fir-ai a dracului, noi n-avem bani de-o ţuică şi tu cumperi mobilă... :))

____________

Un ziar, te rog: I-am spus iubitei mele: - Dă-mi, te rog un ziar. - Lasă ziarul, e demodat…uite, ia iPad-ul meu… Păianjenul n-o să ştie nicidată ce l-a lovit…

____________

Un ţigănuş este prins în livada cu mere de un gardian: - Ce faci acolo, ţigane? - Erau căzute nişte mere pe jos şi le puneam inapoi!
Avatar utilizator

Re: Bancuri

Mesaj #340 » de Bogdan » 17 Aug 2012 12:11

- Măi Gheo, găsit-ai tu vreodată bărbaţi străini la tine în şifonier?
- Nu, Ioane, n-am găsit niciun străin, toţi erau români...
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 1 Zi
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks