Filmulete de Counter Strike

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #61 » de Eseth » 01 Iun 2013 00:46

Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #62 » de Banksy » 07 Iun 2013 19:50



Banuiesc ca il stiti deja pe LOLOYOU (nu sunt convins ca e curat in toate videoclipurile mai ales ca nu a aparut niciodata la un LAN dar imi plac mult clipurile pe care le face)
Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #63 » de Termijunior » 08 Iun 2013 23:49

Un video amuzant sigur la-ti vazut voi dar am vrut sa il incarc pentru cei care nu l-au vazut :)
Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #64 » de Eseth » 09 Iun 2013 13:08

Termijunior (Re: Post 63), Cred ca a fost postat de vreo 5 ori cel putin in cateva topicuri diferite... 8-|
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #65 » de Banksy » 13 Iun 2013 17:22




Pentru ca credeati ca sunteti buni cu awpu' :))

Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #66 » de Eseth » 13 Iun 2013 19:18

Banksy (Re: Post 65), Oh, dat chauklet...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #67 » de Cristina » 13 Iun 2013 19:31

Banksy (Re: Post 65), wow. just WOW! :-o
Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #68 » de Banksy » 13 Iun 2013 20:24

:))) chiar sunt tari baietii si el si LOLYOU da pana nu isi arata fata la un LAN nu ii cred 100% :D oricum editeaza misto filmuletele..
Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #69 » de Stefan » 13 Iun 2013 21:02

ba dar ceva ala are, serios cum sa dai asa pe nuke prin podea direct il faci pe ala ?? chiar atat de bun sa fii da-l ma naibii :))
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus
Avatar utilizator

Re: Filmulete de Counter Strike

Mesaj #70 » de Eseth » 13 Iun 2013 22:25

Stefan (Re: Post 69), E posibil, daca sa bagi optiunea aia sa vezi hiturile si sa te plimbi cu noclip o sa vezi ca trec gloantele prin podeaua aia si poti omora daca stii unde sa tragi (daca ala care a plantat bomba a plantat-o in locul potrivit). Sansele ca sa omori prin podea pe nuke sunt aproximativ egale cu sansele sa omori pe cineva cu flashbang, deci e posibil. In 1.6 puteai sa omori pe unu care are 100 la viata prin podea din vreo 1 - 1.5 incarcatoare M4A1 sau AK.

Ei cred ca joaca toata ziua in fiecare zi ca sa acumuleze atatea faze misto, ei aleg doar fazele cele mai freaky de aia ti se creeaza senzatia ca joaca asa tot timpul si mereru dau headshoturi zoomless, wallbanguri si alte chestii. :)

La fel ca si Banksy, nu sunt sigur 100% ca is curati, dar spre deosebire de marea majoritate care sunt convinsi ca is codati, eu macar stiu ca ceea ce fac e posibil si fara coduri, mai ales ca pe ESEA nu trece nici un cod pe neobservate (nici Organner).
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 21 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks