Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #11 » de puf1k » 20 Apr 2012 11:47

iseedead (referitor la Postul 10), care tanti ???
Imagine

Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #12 » de Eseth » 20 Apr 2012 13:11

iseedead (referitor la Postul 10), totusi sunt tari in care exista asemenea oameni ca in clipul ala, tari in care practic nimeni nu duce lipsa de nimic si nu au de ce sa faca rau altora
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #13 » de DeeJay » 20 Apr 2012 13:12

puf1k (referitor la Postul 11),
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #14 » de assassin » 20 Apr 2012 13:43

Niste nesimtiti. Astia merita toate injuraturile de pe lume plus bataie 24 din 24. Macar au sunat la 112? Sau au furat si au plecat?
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #15 » de puf1k » 20 Apr 2012 16:04

Doaaaaaaaaaamne...ce oameni..daca nu ma insel aia erau tigani ? vai cum sa faci un astel de lucru...:|
Imagine

Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #16 » de iseedead » 20 Apr 2012 18:29

asa sunt oamenii pretutindeni, grow up... nu spun sa fiti rai dar va previn ca atunci cand faceti un bine sa nu va asteptati sa vi se intoarca binele facut
Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #17 » de Cristina » 20 Apr 2012 19:10

Poate ca tocmai acolo e greseala. NU?
Sa faci bine doar pentru ca astepti bine in schimb... Adica, de ce nu poti face bine doar asa de dragul binelui? Fara sa primesti nimic in schimb. :)
Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #18 » de ostil » 20 Apr 2012 20:20

pai asta spuneam si eu mai sus ..

nu rebuie sa faci ceva pentru ca asa zice cineva , nu trebuie sa faci ceva ca sa primesti inzecit inapoi ( cu exceptia serviciului de unde te intretii ),
tot ce faci trebuie sa faci ca asa esti tu .
Imagine
Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #19 » de BUBU » 29 Noi 2012 11:46

Filmul prezentat de deejay sa incercam sa credem ca e o exceptie . Eu cred ca fiecare din noi am facut cate un gest frumos si cel putin pt mine e un sentiment unic momentul in care ajuti pe cineva. Chiar daca nu toti gandim la fel problema eu pun binele inaintea raului... icon_afro
Avatar utilizator

Re: Fa un bine si binele se v-a intoarce si la tine

Mesaj #20 » de Cristina » 29 Noi 2012 15:13

Da daa, e ca atunci cand mi-a zis BUBU ca locuieste singur si ca gateste, iar eu am zis : "AWwwwww, vreau sa fac o ciorba pentru BUBU!!! " tongue-ss-smiley-face

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks