Seriale: Recomandari :D

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #41 » de pEin » 23 Dec 2012 20:53

Cine imi poate spune si mie un site pe care pot viziona astfel de seriale.Si nu mi spuneti vplay ca deja il stiu si unele episoade nu se incarca.Recent ma uit la Prison Break si sunt unele episoade care nu se incarca.
ON Topic: The Mentalist, Supernatural, Prison Break, The Walking Dead, Game of Thrones, Revolution, Heroes(asta parca promite cva dar nu m a captivat atat de mult cat sa l termin).
Sever all ties...break all bonds...only then can power truly be yours.

Server connection failed....
pEin:le am dat de le a picat serveru:))
alt meci-crispy:pEin le dam si la astia de le pica serveru?
pEin:da:))....Server connection failed
pEin:si l a astia le am dat de le a picat serveru:))

Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #42 » de Nashu » 23 Dec 2012 23:40

recomand Homeland
Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #43 » de Cristina » 24 Dec 2012 12:27

pEin , Stiu ceva de genul asta!!... :-?


P.S. Mi s-a recomandat DEXTER si sunt pur si simplu fascinata de serialul asta! :D
Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #44 » de Alejandro » 24 Dec 2012 13:32

Cristina scrie:P.S. Mi s-a recomandat DEXTER si sunt pur si simplu fascinata de serialul asta!
... sunt la zi :D

Momentan subscriptiile mele de pe vplay sunt asa: Dexter, Person of interest, Fringe, Beauty and the beast, Arrow, Supernatural, Once upon a time, 666 Park avenue, The walking dead, Revolution, White collar, Breaking bad, Continuum, True Blood, Suits, Falling skies, The glades, Game of Thrones, Chuck, The Cape, Prison Break, Heroes. Deocamdata ma uit la True Blood pentru ca la restul sunt la zi.

pEin scrie:Cine imi poate spune si mie un site pe care pot viziona astfel de seriale.
Cand nu imi merge vplay, apelez la http://www.seriale.filmesubtitrate.info/
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #45 » de Gh30 » 24 Dec 2012 14:38

pEin scrie:Cine imi poate spune si mie un site pe care pot viziona astfel de seriale.Si nu mi spuneti vplay ca deja il stiu si unele episoade nu se incarca.Recent ma uit la Prison Break si sunt unele episoade care nu se incarca.

Si eu de obicei ma uit pe vplay, dar cand vad ca nu se incarca vreun episod, ma uit pe 990.
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #46 » de Nashu » 24 Dec 2012 15:11

cel mai simplu e sa-ti downloadezi serialul preferat si sa te uiti cat vrei, unde vrei... fara sa ai probleme de incarcare.... torrentz.eu rulz
Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #47 » de Alejandro » 24 Dec 2012 16:04

Asa faceam inainte Nashule ... dar e mai simplu online. nu mai trebuie sa iti faci griji de ratie ... apar si mai repede .. si subtitrare pentru cine are nevoie ... chestii din astea
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #48 » de pEin » 24 Dec 2012 16:21

Multumesc pentru variante:).E simplu sa le descarci dar nu si cand esti la munca.Mai ales in perioada asta cand nu ai ce face.E bun un film din asta.
Sever all ties...break all bonds...only then can power truly be yours.

Server connection failed....
pEin:le am dat de le a picat serveru:))
alt meci-crispy:pEin le dam si la astia de le pica serveru?
pEin:da:))....Server connection failed
pEin:si l a astia le am dat de le a picat serveru:))
Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #49 » de Gh30 » 12 Ian 2013 23:07

Am inceput saptamana asta sa ma uit la Community si deja am ajuns la sezonul 3 :))
E comedie, e super...recomand! :)

\ post actualizat: 12.01.2013 | 10:09 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Alejandro (referitor la Postul 44), de ce lipseste The Mentalist din lista ta? Daca ti-a placut White Colar, atunci sigur o sa-ti placa si mentalist. :)
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Seriale: Recomandari :D

Mesaj #50 » de Alejandro » 14 Ian 2013 19:50

Gh30 scrie:Am inceput saptamana asta sa ma uit la Community si deja am ajuns la sezonul 3 :))
E comedie, e super...recomand! :)

\ post actualizat: 12.01.2013 | 10:09 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Alejandro (referitor la Postul 44), de ce lipseste The Mentalist din lista ta? Daca ti-a placut White Colar, atunci sigur o sa-ti placa si mentalist. :)

Incepusem sa ma uit la el ... da, imi place ... dar nu stiu exact din ce motiv, m-am oprit. O sa il reiau cand o sa raman fara material de vizionare :d ... momentan m-am apucat de House. A, ca sa completez putin ... Suburgatory e funny (episoade de 20 de min. :D)
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks