Vreau sa fac un film

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Vreau sa fac un film

Post #1 » by assassin » 06 May 2012 21:45

Deci...vreau sa fac un film. O sa dureze ceva dar vreau sa fie perfect si va fi. Se va numi Assassination Games cu introducere XB(am luat-o de pe youtube) si va fi cu scene din tot ce joc eu: CS:S, Assassin;s Creed, Team Fortres 2(joc cu spy si folosesc un knife ca in asassin's creed), Forsaken World.
Deja am inceput sa imi pun imaginatia la lucru si sa fac o lista cu efecte ,scene si alte chestii pe care le voi folosi.

Acuma topicul l-am creat pentru ca vreau idei si de la voi. De exemplu muzica pentru film, idei de scene si efecte s.a.m.d.
Image Image
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094

User avatar

Re: Vreau sa fac un film

Post #2 » by Dami_eLit » 06 May 2012 22:10

Asta s-ar potrivi la ce proiect vrei sa faci! :D
User avatar

Re: Vreau sa fac un film

Post #3 » by Wild Cats » 18 Jan 2013 22:49

In cazul in care ai vrea sa iti prezinti caracterul din joc poti sa folosesti mai multe efecte din urmatoarele clipuri :

De la 1:36 - 1:48 , 5:36 - 6:06

De la 3:04 pana la final ( partea in care se invarte de camera in jurul lui de sus in jos )
Ca si coloana sonora daca iti place melodia asta :
It's not who I am underneath, but what I *do* that defines me.
User avatar

Re: Vreau sa fac un film

Post #4 » by Pikachu » 19 Jan 2013 04:15

este classi nu stiu daca iti este bun dar im incerc norocu :)

Image
User avatar

Re: Vreau sa fac un film

Post #5 » by BurNie » 19 Jan 2013 10:25

Imi place cum incepe asta.. Nu stiu daca o sa-ti placa.. :D



P.S Asa ii suna telefonu din TED la ala =))
Image
Image
Respecta,si vei fi respectat!!

User avatar

Re: Vreau sa fac un film

Post #6 » by Banksy » 26 Jan 2013 04:07

Asta e mai violenta dar mie mi se pare ca s-ar potrivi :D

User avatar

Re: Vreau sa fac un film

Post #7 » by Eseth » 26 Jan 2013 04:44

Topicul asta nu mai e actual deloc... Assassin demult a facut cerere de excludere din clan si nu mai intra pe forum si server si voi continuati sa-i dati idei pentru filmulet. Inainte sa postati in topicuri, verificati data crearii acestora si pentru ce le-au creat autorii.

Cred ca trebuie inchis acest topic. Daca cineva o sa aiba idei similare, creati alt topic si eventual sa folositi ceea ce e postat aici daca o sa aveti nevoie.

Closed.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
User avatar





GameForest

The best online Gaming Community!
GameForest is the perfect place for all gamers!
Join our Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive and Team Fortress 2 dedicated servers and have a great fun time!

Forum started on 16 Mar 2011 19:37 and in existence for 13 Years, 2 Months and 24 Days
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks