Vand PS 2 si multe jocuri!

Anunturi Vanzare - Cumparare

Moderator: DeeJay

Vand PS 2 si multe jocuri!

Mesaj #1 » de Evilshun » 16 Oct 2011 13:39

Salut!
Eu vand Ps 2(sh 2 ani)-300 RON
PS 2 memory card 64 MB!!!-120 RON
PS 2 memory card 32 MB!!!-70 RON
PS 2 memory card 8 MB!!!-40 RON

Dynasty Warriors 3(PS 2 jocLa fel ca si Dynasty Warriors 5!)-50 RON
Dynasty Warriors 5 Xtreme Legends(ps 2 joc,joc cu luptatori dupa vreumur,adica samurai!)-75 RON
Burnout Dominator(ps 2 joc cu masini,foarte misto,grafica foarte buna!)-80 RON
Mafia 1(joc PS 2 cu mafioti)-70 RON
The Getaway(joc PS 2,SHOOTHER,multa actiune!)-75 RON
Prince of Persia-The Sand of Time(actiune,foarte bun jocul!)-85 RON
God Of War 1(jocul este cu actiune,violenta,foarte misto jocul!)-90 RON
Paris-Dakar RALLY(joc cu curse de masini,motociclete,etc)-65 RON
Shrek 2-(Frumos jocul,amuzant)-70 RON
Shrek 3-(Foarte Foarte frumos si amuzant!)-85 RON
Ice Age 2-(Haios cu animalute preistorice,distractiv)-90 RON
Ratatouille-(Joc amuzant cu un sobolan care trece prin muuuuulte incurcaturi!)-90 RON
Stuart Little 3-Photo Aventure(Un joc frumos cu multa aventura!)-75 RON
Fifa 2003-(joc de fotbal!)-45 RON
JOCURI PS!!!:
The Sims 2-Celebration Stuff(frumos jocul,amuzant)-85 RON
Diablo 1-(Joc de strategie cu monstrii)-50 RON
Diablo 2-(Joc de strategie cu monstrii partea 2)-70 RON
ID Yahoo Messenger:stefan_darius2000
Spunteti-mi daca doriti ceva si o sa va trimit un Private Message(PM) cu numarul meu de telefon!

Locuiesc in Ploiesti,Puteti sa imi spuneti pe Messenger sau sa postati aici un reply daca doriti ceva,si putem sa ne intalnim,DEASEMENEA STAU IN BUCURESTI(sectorul 6!) UNDE INVAT,PUTEM SA NE INTALNIM SI AICI SAU O ALTA MODALITATE DE PLATA/TRIMITERE PRIN FAN CURIER!

Va multumes,o zi buna si va astept!!:D

Avatar utilizator




GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 23 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks