Vand placa video!

Anunturi Vanzare - Cumparare

Moderator: DeeJay

Vand placa video!

Mesaj #1 » de PAULXX » 25 Iun 2013 09:19

plaka video.jpg
Vand Asus ENGTX560DCIIOC1GD5 Nvidia Geforce GTX560 PCI-EX2.0 1024MB GDDR5 256 bit, 850/4200 MHz, Direct Cu II, Dual DVI/mini HDMi, Fan Cooler, 3D Vision, SLI .
Utilizat 1 an de zile. Este in stare buna si normala de functionare. Predau personal in Bucuresti.Pret 450 Ron

Pentru detali placa producător: Asus
Interfață:PCIe
Producător chipset:NVIDIA
Model chipset:GTX560
Varianta chipset:GTX
Memorie [MB]:1024 MB
Tip memorie:GDDR5
Bus [bit]:256 bit
TV-Out/HDMI

Fara Negocieri.Pret fix!
Imagine

Avatar utilizator

Re: Vand placa video!

Mesaj #2 » de BlackGamer (!user banat!) » 25 Iun 2013 21:04

Salut, tinand cont ca acesta este un model destul de slabut si mai vechi, iti pot oferii un pret de 250 lei negociabil.
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine
Avatar utilizator

Re: Vand placa video!

Mesaj #3 » de Eseth » 25 Iun 2013 22:30

BlackGamer (Re: Post 2), Inteleg ca placa video nu e noua, dar sa oferi pentru ea 1/4 din pretul uneia noi mi se pare anormal. :) Pretul ei real e in jur la 400 lei. Daca vrei ceva mai bun si mai ieftin, cauta... cauta. :) Eu as lua-o cu cea mai mare placere la pretul cu care a fost expusa.

BlackGamer scrie:model destul de slabut
Imagine
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Vand placa video!

Mesaj #4 » de DeeJay » 25 Iun 2013 22:31

PAULXX (Re: Post 1), are ceva acte?garantie?
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Vand placa video!

Mesaj #5 » de BlackGamer (!user banat!) » 26 Iun 2013 10:58

250, care ofera mai mult ?
250 odata, 250 de doua ori....
Hai ca din cate se vede, ce-ti ofer eu este cel mai bun pret :D
Grabeste-te, sa nu scadem la 200.....
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine

Avatar utilizator

Re: Vand placa video!

Mesaj #6 » de PAULXX » 26 Iun 2013 13:03

sa fiu dur sau ironic sau un pic din toate...acuma ep bune ..ti se pare tie ca e slaba cand eu pot juka pe ea Metro Last Light? vezi ca poti juka destule jokuri actuale si vezi ca nui orice porcarie de placa prietene si vezi ca o am 1 an si ceva si nu am ce garantie sa iti dau ca alfel o vindeam la 3 sferturi de pret fata de una noua din magazin.
Eu am pus anuntul nu am cerut inca parerea ta Black!
Daca mai vrei preturi iti mai dau linkuri ! si modele !.

http://www.okazii.ro/recomandate/componente-computere/placa-video/placa-video-asus-nvidia-geforce-gtx560-engtx560dciioc1gd5-a56052132

http://www.price.ro/preturi_asus_geforce_gtx560_1024mb_gddr5_256-bit_(engtx560dciioc1gd5)_422166.htm

http://www.itgalaxy.ro/placi_video/placa-video-asus-geforce-gtx-560-1gb-gddr5-26562.html

App vezi ca nu sunt prietenasii tai din fata blocului cu care mananci seminte. ca sa ma iei peste picior...deci putin mai mult respect Black!

bafta
Imagine
Avatar utilizator

Re: Vand placa video!

Mesaj #7 » de havelin (!user banat!) » 06 Apr 2014 10:41

te intereseaza un schimb? http://www.msi.com/product/vga/R6850PM2D1GD5OC.html
eventual mai dau diferenta + garantie inca 2 ani
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 23 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks