Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Anunturi Vanzare - Cumparare

Moderator: DeeJay

Urmăritori: dollydinamo

Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #1 » de dollydinamo » 20 Noi 2012 20:26

Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie pe 49cc acte in regula totul functioneaza impecabil fuge tare fiind in 2 timpi pret 600 euro merita vazut ,in bucuresti.
Fişiere ataşate
001.jpg
001.jpg (327.83 KiB) Vizualizat de 204 ori

Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #2 » de gargoyle » 20 Noi 2012 22:38

:-Q Din cate stiu eu tu vinzi un scuter cu acte false,iar asta este ilegal! Asa ca da-i drumu` de-aici si canta la alta masa! ban?
Imagine
Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #3 » de iseedead » 20 Noi 2012 22:43

eu ma ofer sa ti-l cumpar...daca il lasi in 500 de euro
iti pot da banii in 4 rate
daca esti deacord ne auzim
Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #4 » de gargoyle » 20 Noi 2012 22:50

iseedead...te risti? wtf?
Imagine
Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #5 » de DeeJay » 20 Noi 2012 23:09

gargoyle (referitor la Postul 2), de unde sti ca are acte aiurea/false? vino cu dovezi sau nu te mai baga peste om..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #6 » de gargoyle » 20 Noi 2012 23:19

Taliba,e foarte simplu: este un scuter cu motor "stock" de 49 cm3 in acte,iar el are kit-ul de motor schimbat cu altul de 100 cm3,fara sa il declare!!! vertag-smiley-face
Iar ideea este in felul urmator: cine cumpara scuterul respectiv si face accident sau il verifica politia la seria motorului este pasibil de DOSAR PENAL!!!
Imagine
Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #7 » de DeeJay » 20 Noi 2012 23:22

gargoyle (referitor la Postul 6), adica daca eu la masina am motor de 1.8 si ma duc si mai fac spatiu in cilindri si ajung la 2l ce intru la puscarie? :)) daca seria la motor corespunde nu e problema.. acum depinde de cumparator daca vrea sa se riste sau nu, omu a venit aici sa isi vanda marfa..lasa-l in pace.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #8 » de gargoyle » 20 Noi 2012 23:30

Nu,Taliba! E vorba ca pt motor de 50 iti trebuie legislatia,dar pt motor de 100 iti trebuie permis A1! Iar seria motorului nu corespunde in nici un caz.Ca tu la masina nu poti face dintr-un motor de 1.8L unul de 3.6L [-(
Imagine
Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #9 » de DeeJay » 20 Noi 2012 23:49

gargoyle (referitor la Postul 8), lasa-l in pace are scuter are acte vrea sa il vanda si ala care il cumpara stie daca sa il ia sau nu..nu ii mai polua topicul.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Vind scuter PEUGEOT ELYSEO 100cc inscris la primarie

Mesaj #10 » de gargoyle » 20 Noi 2012 23:55

Are pe naiba acte,aia are! Am vorbit din cunostinta de cauza,Taliba...sunt pe motoare de 5 ani si stiu cum merge treaba.In fine,nu voi mai posta nimic aici ca sa nu "poluez"! Faceti bors! (cu "sh")
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks