Cumpar BF3

Anunturi Vanzare - Cumparare

Moderator: DeeJay

Cumpar BF3

Mesaj #1 » de Legendar » 09 Sep 2012 17:14

Cumpar BF3 pe steam, ofer CS:GO cu doar 8 ore jucate. Da-mi PM sau lasa aici mesaj, sau da add la yh: antonio_fcsteaua.

Avatar utilizator

Re: Cumpar BF3

Mesaj #2 » de Eseth » 09 Sep 2012 17:15

Legendar scrie:Cumpar BF3 pe steam
What? O_o
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Cumpar BF3

Mesaj #3 » de Legendar » 10 Sep 2012 21:10

Eseth scrie:
Legendar scrie:Cumpar BF3 pe steam
What? O_o


adica nu carcasa, poate fi dat pe steam ca gift.
Avatar utilizator

Re: Cumpar BF3

Mesaj #4 » de Eseth » 10 Sep 2012 21:18

Legendar (referitor la Postul 3), Daca imi dai link la Battlefield 3 in Steam Store, iti dau admin pe server.



Acum serios.. Battlefield 3 exista in EXCLUSIVITATE pe Origin. Pe Steam nu exista si nu va exista niciodata. Nu inteleg despre care gifturi de BF3 vorbesti. Il poti cumpara de aici sau sa cauti un account la cineva.

Nu stiu de unde ai luat asta cu BF3-u pe Steam si ca poate fi dat ca gift. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Cumpar BF3

Mesaj #5 » de GoGe » 11 Sep 2012 01:21

Battlefield 3 este facut de EA deci nu are nimic in legatura cu Steam-ul!
Nimeni nu o sa cumpere CS:GO si o sa iti dea BF3 pe el!
Nu poti compara un joc de 11 euro cu un joc de 60 :D.
Parerea mea :).
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Cumpar BF3

Mesaj #6 » de Legendar » 11 Sep 2012 11:15

Cum spui tu, un BF3 la second hand poate fi si 15 euro, chiar am vazut oameni care il vindeau la 10 euro.
Avatar utilizator

Re: Cumpar BF3

Mesaj #7 » de Eseth » 11 Sep 2012 15:24

Eu dau pe un cont cu Battlefield 3 un cont cu C2 si DS2, care in suma depasesc 50 euro si nu prea gasesc cine sa-mi ofere BF3, nemaivorbind de CSGO care e 11 euro maxim.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Cumpar BF3

Mesaj #8 » de Tig3rMan » 27 Noi 2012 16:42

Ahhh Cred ca se refera ca vrea bf3 gift pe origin si se poate face gift pe origin cu Emailu.
Si el offera csgo cont doar 8 ore jukate.
Fratica nu cred ca nimeni nu iti ia bf3+e 40 sau 35 de euro jocu dc nu iti strangi credit pe telefonu tau si il iei Pe computergames.ro sau Jocuri-sms.net
Sau
FIND A JOB.
Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron