Skin-uri jocuri

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Skin-uri jocuri

Mesaj #1 » de CK » 17 Apr 2011 00:20

Site-ul Banana este cunoscut ca fiind cel mai mare site de skin-uri pentru jocuri online.
Skin-urile sunt arme,obiecte refacute de profesionisti ce pot fi inlocuite cu cele actuale din joc adaugandu-le in fisierele jocului respectiv.

http://www.gamebanana.com/skins/
Imagine
CK=Cereal Killer

Avatar utilizator

Re: Skin-uri jocuri

Mesaj #2 » de iseedead » 17 Apr 2011 09:34

mda, eu as fi foarte atent inainte sa inlocuiesc skinuri etc, deja am un cfg care l-am instalat si care imi da vreo 20 fps in plus si sincer cam am emotii sa nu ma trezesc cu vreun ban. iar daca fps ma apasa, skinurile pt playeri si arme nu ma apasa chiar de loc. oricum pt cei care au pc bunicele si au fps peste 100 constant nu recomand alte prostii bagate in fisierele de la cs
Avatar utilizator

Re: Skin-uri jocuri

Mesaj #3 » de CK » 17 Apr 2011 10:59

Eu nu sunt de acord cu tine,folosesc skinuri de mult timp si NU AI CUM sa primesti ban pe asa ceva (decat daca ai tinta la awp).Incurajez jucatorii sa isi faca ei jocul ;)
Imagine
CK=Cereal Killer
Avatar utilizator

Re: Skin-uri jocuri

Mesaj #4 » de DammYear » 19 Feb 2012 16:00

oricum nu poti sa iei ban decat pe css,nu pe steam,si apoi il iei prin sms din nou
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron