Google+

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Re: Google+

Mesaj #11 » de ostil » 02 Aug 2011 11:21

da , si este in testare cu un grup limitat
Imagine

Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #12 » de ALex » 02 Aug 2011 11:55

ostil scrie:da , si este in testare cu un grup limitat

Nu e grup limitat, e pe baza de invitatie. Practic membrii actuali pot invita cate persoane doresc, nu exista o limita.
Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #13 » de iseedead » 03 Aug 2011 08:41

ms alex pt invitatie, mie unuia mi se pare mai bine gandit decat facebook, sper sa aiba succes
Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #14 » de ALex » 03 Aug 2011 09:56

iseedead scrie:ms alex pt invitatie, mie unuia mi se pare mai bine gandit decat facebook, sper sa aiba succes

Cu placere, si sunt de acord cu tine, este mult mai bun decat Facebook.
Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #15 » de Alejandro » 03 Aug 2011 23:25

Multumesc si eu Alex pentru invitatie. Pare interesant dar lipseste ceva ce trebuie sa facem noi ... sa il populam ... altfel nu prea isi are rostul.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine

Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #16 » de ostil » 04 Aug 2011 07:42

pai da ca s'au cam trezit tarziu, multumim Alex pentru invite..
Imagine
Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #17 » de ALex » 04 Aug 2011 10:48

Castiel scrie:Multumesc si eu Alex pentru invitatie.

ostil scrie:pai da ca s'au cam trezit tarziu, multumim Alex pentru invite..

Cu placere.

Castiel scrie: Pare interesant dar lipseste ceva ce trebuie sa facem noi ... sa il populam ... altfel nu prea isi are rostul.

Teoretic el este inca in teste si de aceea nu sunt foarte multe persoane pe el,asteapta pana la lansarea oficiala sa vezi atunci cat de populat va fi daca acum are 25 de milioane de utilizatori.
Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #18 » de Eseth » 06 Aug 2011 11:07

ALex scrie:25 de milioane de utilizatori.

Imagine
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #19 » de 2peu » 10 Aug 2011 17:01

Mai ai asa ceva? Sunt mai mult curios desii colaborez in multe chestii cu google, nu am auzit de asa ceva.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Google+

Mesaj #20 » de ALex » 10 Aug 2011 18:53

2peu scrie:Mai ai asa ceva? Sunt mai mult curios desii colaborez in multe chestii cu google, nu am auzit de asa ceva.

Da, mai am invitatii, daca vrei una zi-mi e-mailul.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks