Problema cu Css

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Re: Problema cu Css

Mesaj #11 » de Cristina » 03 Apr 2014 17:02

->> http://support.steampowered.com , alegi frumos din meniul ala imens despre ce-i problema ta, la final o sa ai de completat cateva campuri si apoi send message. Iti raspund ei in cam 24 de ore.

Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #12 » de Eseth » 03 Apr 2014 17:21

http://support.steampowered.com/

Te inregistrezi aici si creezi ticket nou:

steam_support.PNG
steam_support.PNG (62.96 KiB) Vizualizat de 72 ori
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #13 » de Lone wolf » 03 Apr 2014 17:22

aici imi cere sa pun si cd key-ul pe care nu-l mai tin minte..
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #14 » de Eseth » 03 Apr 2014 20:18

Lone wolf (Re: Post 13), Risti sa pierzi contul in caz ca o sa ti-l ceara ca dovada ca tu esti detinatorul contului.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #15 » de Lone wolf » 03 Apr 2014 20:52

Eseth scrie:Risti sa pierzi contul
si asa nu am nici un folos din el daca nu mai merg jocurile, doar ca o sa pierd cele 5600 de ore...plus la asta nu inteleg in engleza, dar daca scriu mesajul in rusa imi vine masaj pe mail ca sunt cuvinte necunoscute :))
Imagine

Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #16 » de sNex » 04 Apr 2014 18:58

Salut . Ce windows ai ?
Eu am avut aceasi problema pe windows xp sp2 sau sp3 [nu mai tin minte] si mi-am pus windows 7 x32 si nu am mai avut nici o problema . Nu este din cauza zonei de download sau alte prostii . La fel am incercat si eu cu Verify integrity of game sau sa stergi nu stiu ce folder , restart la steam sau re-instal la steam .
Imagine Imagine
Imagine

Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #17 » de Lone wolf » 04 Apr 2014 20:14

sNex (Re: Post 16)Windows 7...
nu merge...am incercat toate metodele propuse..chiar si windows-ul l-am reinstalat, dar nimic nu a ajutat..ramin sa astept poate la urmatorul update o sa mearga...sau in cel mai rau caz sa-mi cumpar alta licenta si sa fac alt cont, dar nu sunt sigur ca nu v-a aparea problema asta din nou :|
P.S. dar dupa ce rezolv problema revin pe sv sa va trag o bataie gun-bandana-smiley-face stretcher-smiley-face :))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #18 » de WALID » 04 Apr 2014 20:22

ma ai incercat sa faci ce ti-am zis eu ? sa te duci la settings-downloands-download region si sa pui russian?
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #19 » de Eseth » 04 Apr 2014 20:27

walid97 (Re: Post 18), Daca o sa-i mearga dupa ce o sa schimbe regiunea de DOWNLOAD, iti fac cadou un joc...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Problema cu Css

Mesaj #20 » de Lone wolf » 04 Apr 2014 20:27

walid97 (Re: Post 18), nu merge, a incercat si Maverick, am incercat si eu, dar nu-i problema in asta..

\ post actualizat: 04.04.2014 | 8:30 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


dar mi-a venit raspuns de la cei cu steam-ul prin email si acolo e scris ca sunt ceva probleme cu schimbarile dese cu internet-provider si regiunea mea e un timp indisponibila si mi-a recomandat sa mai incerc sa intru in joc peste citeva zile(cam asa ceva, ca e in rusa) :D
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks