Problema CSGO

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Problema CSGO

Mesaj #1 » de Cristian » 01 Apr 2014 19:39

Cand intru in csgo .... imi face figura de a reseta tot la el sonor tinta imi da armele de la steam alea gratuite din nou ... deci parca deabia l.am instalat si face figura asta....mai mi.a facut 1 data si l.am reinstalat dar de dimineata nu a avut nmk ... cum poit face sa nu mai faca asta....

Avatar utilizator

Re: Problema CSGO

Mesaj #2 » de DeeJay » 01 Apr 2014 19:42

Cristian (Re: Post 1), in primul rand poti sa scrii si tu romaneste sa intelegem. in felu asta poate descifreaza cineva ce vrei sa zici..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Problema CSGO

Mesaj #3 » de Cristian » 01 Apr 2014 19:55

Cand intru in Counter Stike Global Ofensiv se reseteaza toate setarile pe care le-am facut . Face la fel cum il instalezi la inceput . Cine stie sa rezolve problema asta sa ma ajute ca nu stau de fiecare data 1 ora sa fac toate setarile la el .
Avatar utilizator

Re: Problema CSGO

Mesaj #4 » de DeeJay » 01 Apr 2014 19:57

Cristian (Re: Post 3), ai o problema de sincronizare intre steamu tau si cloudul steam. seteaza internet explorer ca browser default vezi daca ti se deschid siturile corect pe ie gen dai click pe link asta http://store.steampowered.com/ si sa se deschida direct si corect cu internet explorer.
apoi daca merge dai un restart la pc si vezi daca mai face problema.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Problema CSGO

Mesaj #5 » de Cristian » 01 Apr 2014 20:05

neaparat internet explorer sau chrome....

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks