Pentru amatorii sau profesionistii de 3D...;))

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Pentru amatorii sau profesionistii de 3D...;))

Mesaj #1 » de Fantomas » 07 Mar 2014 20:41

Am si eu o intrebare...o intrebare foarte tare....poate cea mai tare din parcare...Bah...care stii sa lucrezi in 3DS MAX??? sa ma ajuti si pe mine cu niste idei...asa...pac pac...pe sistem ;)))

Avatar utilizator

Re: Pentru amatorii sau profesionistii de 3D...;))

Mesaj #2 » de eNzo » 07 Mar 2014 20:53

Romana stii? :))
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: Pentru amatorii sau profesionistii de 3D...;))

Mesaj #3 » de pRaf ala micu » 07 Mar 2014 22:38

eNzo scrie:Romana stii? :))

ai venit tu ma,inteleptul,sa corectezi omul,ma ce le mai stii tu pe toate,a incercat si el sa fie amuzant,ai vro problema cultule?sau nu prea ai fost observat si ai zis sa te bagi in seama cu japca?sau asta a fost doar rasistul din tine?
Avatar utilizator

Re: Pentru amatorii sau profesionistii de 3D...;))

Mesaj #4 » de Cristina » 07 Mar 2014 22:42

Si totusi amndoi sunteti offtopic. Ciocul mic.


P.S. 3d nu se face doar in 3d max. :-?
Avatar utilizator

Re: Pentru amatorii sau profesionistii de 3D...;))

Mesaj #5 » de eNzo » 07 Mar 2014 22:43

pRaf ala micu (Re: Post 3),
Ma refeream daca poate sa scrie in romana,adica sa fiu pe intelesul tau nu stiam ce e.A fost o mica gluma.
Ultima oară modificat de Cristina pe 07 Mar 2014 22:44, modificat 1 dată în total.
Motiv: offtopic
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)

Avatar utilizator

Re: Pentru amatorii sau profesionistii de 3D...;))

Mesaj #6 » de Fantomas » 10 Mar 2014 16:20

Cristina...da 3d nu se face doar in 3DS max ...se face in multe programe...dar eu sunt interesat de 3DS Max deoarece in programul acesta am cunostinte de baza ;) si mi se pare un program mai complet pentru modelare 3D decat restul competitiei ;)
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks