HELP !

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

HELP !

Mesaj #1 » de sNex » 16 Ian 2014 19:47

Salut , Scuzati daca am postat unde nu trebuia . :)

De cateva zile primesc eroarea asta la jocul Counter Strike:Source --> Imagine
In timpul scolii nu sunt acasa , stau la camin si vin acasa numai vineri . Marti mi-a fost foarte rau si am venit acasa . Am vrut sa intru pe Css dar l-am gasit dezinstalat , jocul fiind instalat . Nu pot sa il instalez si de ce l-am gasit dezinstalat ? :|
Imagine Imagine
Imagine

Imagine

Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #2 » de marian » 16 Ian 2014 20:06

snex iti dau add sa incercam ceva :-B
Imagine
Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #3 » de sNex » 16 Ian 2014 20:07

OK !!
Imagine Imagine
Imagine

Imagine
Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #4 » de DeeJay » 16 Ian 2014 20:12

sNex (Re: Post 1), trebuie sa reinstalezi steam, si eseth a patit la fel.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #5 » de Eseth » 16 Ian 2014 20:16

Am avut exact la fel. Solutia e mai simpla decat pare. M-a ajutat reinstall la aplicatia Steam. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #6 » de sNex » 16 Ian 2014 20:36

Asta am facut si eu . Am reinstalat steam si dupa asta a trebuit sa ii dau update , dupa update iar nu mai mergea si primeam eroarea aia . Am trimis un ticket la steam . Il reinstalez iar sa vad daca merge . :)
Imagine Imagine
Imagine

Imagine
Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #7 » de Eseth » 16 Ian 2014 21:39

sNex (Re: Post 6), Ai setat cumva sa se faca update la Steam Client Beta? La mine n-a mers din prima. Prima data cand am reinstalat am setat Beta participation si dupa restart iarasi nu mai era accesibil jocul. Dezactiveaza Steam Client Beta.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #8 » de sNex » 16 Ian 2014 22:32

Am reinstalat steamul , am downloadat css si cand dau play nu se deschide jocul . Daca ii fac update la steam iar imi da eroarea din poza de mai sus . :|
Si jocul nu mai este instalat . Nu stiu ce sa ii fac . Doar ca imi bag toata P@#A IN EL SI IN M@#$I LUI . Salut .
Imagine Imagine
Imagine

Imagine
Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #9 » de DeeJay » 16 Ian 2014 22:33

sNex (Re: Post 8), ai verificat ce a zis eset? sa nu fie beta ala activ?
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: HELP !

Mesaj #10 » de sNex » 16 Ian 2014 22:33

Daca mi-ai zice de unde sa il dezactivez as face-o .

EDIT : Am dat in setari - account - am dat none - opt out of all beta programs si imi da eroare .

Imagine

\ post actualizat: 16.01.2014 | 9:42 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Am bagat iar update si lam scos . La fel .
Nu stiu ce sa ii mai fac . Ne auzit cand imi iau un Pc mai bun , peste cativa ani :| :))
Salut .

Dorect T/C!
Imagine Imagine
Imagine

Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 23 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron