Melodie la status(skype)

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Melodie la status(skype)

Mesaj #1 » de Jackson » 09 Iun 2013 17:07

Aloha.Cine n-a uitat cum se face treaba asta fara a instala alta programa adaugator?
In internet am citit despre Lastfm scrobbler,insa dupa asta trebuie de scos un bug special pentru Aimp de pe siteul lor.Din cite imi aduc aminte se poate de pus melodia pe care o asculti la status fara a te complica.
If Love is a Crime,than I am a Criminal

Avatar utilizator

Re: Melodie la status(skype)

Mesaj #2 » de BlackGamer (!user banat!) » 09 Iun 2013 20:11

Jackson tu esti roman, sau strain ?
Te exprimi intr-un mod inexplicabil :))

Din cate am reusit sa inteleg, vrei sa iti apara la status pe skype, melodia pe care o asculti ...
Mai bine stai pe mess, acolo merge sigur.
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine
Avatar utilizator

Re: Melodie la status(skype)

Mesaj #3 » de Jackson » 09 Iun 2013 20:23

BlackGamer (Re: Post 2), Corect ai inteles.Parca am scris normal.
BlackGamer scrie:Mai bine stai pe mess, acolo merge sigur.
Nu pot sa stau pe mess,caci la noi e mai popular skypeul.Nu stiu pe nimeni,inafara de baietii din comunitate care stau pe mess.
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Melodie la status(skype)

Mesaj #4 » de puf1k » 19 Iun 2013 10:41

BlackGamer (Re: Post 2), Si ce daca e din R.M. nu inteleg ??? cu ce te diferi tu de el ? sau de mine ... da vorbim poate mai caraghios,dar cred ca noi suntem de vina ca au venit rusii nu la timpul lor si ne'au bagat rusa in tara. asa ca te rog sa nu te mai aud cu de'stea.


cheers
Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 23 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks