CS GO

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

CS GO

Mesaj #1 » de SiMETRIC » 10 Mar 2013 15:49

Am fps 20-38 nu stiu ce sa ii fac va rog ajutatima (placa video 512 ati)
Va rog sa ma ajutati! :P

Avatar utilizator

Re: CS GO

Mesaj #2 » de DeeJay » 10 Mar 2013 15:51

SiMETRIC (Re: Post 1), prima data te rog sa mergi in topicul viewtopic.php?f=15&t=155 si sa iti treci frumos toate componentele din pc (vezi cum au trecut si ceilalti si treci si tu la fel).
Apoi in functie de ce componente ai o sa vedem ce se poate face!

LS: iti trebuie o placa video mai potenta pentru a juca CSGO cu minim 50-60FPS.. daca ai slot AGP pe placa de baza te pot ajuta ca eu am un Ati X1950PRo pe AGP care sta degeaba.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron