Problema browser

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Problema browser

Mesaj #1 » de Stefan » 20 Noi 2012 22:56

Salutare padurarii, am o problema cu browseru, cand deschid imi tot apare o pagina care nici nam fost in viata mea pe ea iar problema este ca eu setez sa se deschida google direct dar tot pagina aia este.
Eu nu vreu sa reinstalez mozila sau sa iau alte browsere pentru ca am foarte multe salvari si barii puse pe acolo sus ;)
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus

Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #2 » de Gh30 » 20 Noi 2012 22:57

Stefan (referitor la Postul 1), intai zi si noua ce browser folosesti ca ai uitat sa mentionezi. :)

Edit: Oops...my bad...nu am citit bine :D
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #3 » de gargoyle » 20 Noi 2012 23:00

Inseamna ca are legatura cu un program instalat recent.Mi s-a intamplat si mie.Daca nu este in Program Files,cauta pe pagina respectiva ceva gen "unsuscribe" sau "disable".Trebuia sa vii cu un print screen mai degraba,poate asa aveam mai multe informatii.Si banuiesc ca folosesti Mozilla!
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #4 » de DeeJay » 20 Noi 2012 23:03

Stefan (referitor la Postul 1), pune un print screen sa vad ce s-a intamplat.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #5 » de Stefan » 20 Noi 2012 23:08

gargoyle (referitor la Postul 3), Da folosesc Mozila, dar pagina care mi se deschide este in spaniola, oricum eu pun o poza sa vedeti

\ post actualizat: 20.11.2012 | 10:18 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Am o intrebare cam tampita dar nu stiu
Cum pot pune o poza cu print screen, eu stiam ca cu paint dar mai demult lam sters si nu gasesc sa il descarc, decat daca il cumpar sau gasesc dar nu merg, exista si alta modalitate ? :)
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus

Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #6 » de DeeJay » 20 Noi 2012 23:34

Stefan (referitor la Postul 5), cauta si instaleaza un program de prelucrare foto sau dai paste intr-un document word..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #7 » de Stefan » 20 Noi 2012 23:36

poza.png
Asta este siteul
poza.png (227.41 KiB) Vizualizat de 79 ori
Asta este siteu
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus
Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #8 » de DeeJay » 20 Noi 2012 23:38

Stefan (referitor la Postul 7), aha pai dute in setarile la mozilla si seteaza pagina de start www.google.com sau ce pagina vrei tu..vezi sa nu ai ceva toolbaruri instalate
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #9 » de Alejandro » 20 Noi 2012 23:43

Uninstall la toate toolbar-urile, da-i si un ccleaner si un malwarebytes si daca tot nu da-i si un super antispyware si mai incearca din nou :P
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema browser

Mesaj #10 » de Stefan » 20 Noi 2012 23:51

Ce se intampla este ca eu setez google, merge tot bine pot sa accesez ''home'' si tot pe google ma da dar asta pana inchid browseru si il deschid iar, si din nou apare pagina aia
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks