Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #1 » de Eseth » 05 Iul 2012 22:18

Salut la toti. De azi am observat ca jucand pe server pe unii jucatori nu pot sa-i aud. Posibil ca se intampla de mai mult timp, dar am observat mai mult azi. Din 20 de jucatori, ii puteam auzi doar pe 2-3 maxim, cu timpul numarul lor se micsora pana nu mai puteam auzi pe nimeni. Am verificat mute list si era curat. Cine stie de la ce ar putea fi si poate vreo solutie pentru a rezolva?
Multumesc anticipat.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #2 » de DeeJay » 05 Iul 2012 22:55

Eseth (referitor la Postul 1), te-au ajuns blestemele "ia-ti naibii microfon!" =)) hahhahaaa
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #3 » de Eseth » 05 Iul 2012 23:02

DeeJay (referitor la Postul 2), Nu inteleg care e relevanta dintre problema descrisa si microfon? :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #4 » de puf1k » 06 Iul 2012 10:21

uite poate ai pus mute(din css..nu cu adm) la unii jucatori ))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #5 » de Eseth » 06 Iul 2012 13:24

puf1k (referitor la Postul 4),
Eseth scrie:Am verificat mute list si era curat
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #6 » de Gh30 » 07 Iul 2012 09:44

Eseth (referitor la Postul 1), incearca sa dai o defragmentare la joc, poate ajuta cu ceva :-?
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #7 » de Eseth » 07 Iul 2012 15:14

Gh30 (referitor la Postul 6), Am dat, n-a dat nici un rezultat.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #8 » de Cristina » 08 Iul 2012 09:46

Mai trebuie incercata si o reinstalare...
Si totusi, nu si-a revenit? Tot nu auzi nimic din ce se vb la mic?
Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #9 » de DeeJay » 08 Iul 2012 09:51

Eseth (referitor la Postul 7), cumpara-ti un microfon si foloseste-l, abia atunci ne vei auzi pe toti =))
Ultima oară modificat de Cristina pe 08 Iul 2012 10:12, modificat 1 dată în total.
Motiv: esti offtopic...a-2-a oara!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Problema Counter-Strike: Source [no voices]

Mesaj #10 » de Eseth » 08 Iul 2012 14:46

Cristina (referitor la Postul 8), Am incercat de 2 ori sa reinstalez jocul, am verificat cache-ul si am dat si defragmentare la fisiere. Azi o sa incerc sa reinstalez steam-ul. Oricum nu prea cred ca o sa ajute. Vreau sa inteleg de la ce vine problema. M-am adresat si pe forumul Steam, poate mi-or raspunde acolo. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks