Steam acount furat!

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Steam acount furat!

Mesaj #1 » de Papadie » 16 Apr 2012 23:35

Deci mi sa furat steam-ul! parola si mail schimbata..cat am fost la sala tipu a intrat pe mail-u meu sia trimis codu de confirmare si tadam..plus pe mail am primit o chestie prin care ma anunta ca cineva a intrat pe mailul meu..eu stau in italia si acolo imi arata ca el sa conectat din romania.


Ce as trebui sa fac?

Nume pe server:Papadia meleuuu!
Imagine

Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #2 » de GoGe » 16 Apr 2012 23:36

Frate..daca ala ti-a spart si mailul nu prea mai ai sanse.Decat foarte foarte mici.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #3 » de Papadie » 16 Apr 2012 23:44

gogenapo scrie:Frate..daca ala ti-a spart si mailul nu prea mai ai sanse.Decat foarte foarte mici.



Pai daca nu-mi spargea mailul cum intra ala pe steam ma?:)) oricum mersi de raspuns..altu..nu mai fumez o saptamana ! :ymsigh:
Imagine
Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #4 » de Arici » 16 Apr 2012 23:56

Imi pare rau... dar ar trebuii sa ii multumesti intrun fel. O saptamana fara sa fumezi... ii ceva :p
Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #5 » de GoGe » 17 Apr 2012 00:12

Papadie,stii daca ti-a spart mail-ul nu iti mai poti recupera contul in niciun fel.Asta este,soarta,noroc ca mie nu mi-a spart si mail-ul ca ala eram.Sper sa ai bafta si sa revii printre noi la un css :).Dar ai o sansa,daca ti-ai salvat cumva key-urile de la ce ai cumparat,le poti baga acolo la topicul facut pe steampowered,daca nu le mai ai nici pe alea,trebuie sa iti iei alt cont din pacate.Te asteptam la noi pe server cand revii in forta :D.Bafta!

GoGe.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #6 » de Papadie » 17 Apr 2012 14:59

gogenapo scrie:Papadie,stii daca ti-a spart mail-ul nu iti mai poti recupera contul in niciun fel.Asta este,soarta,noroc ca mie nu mi-a spart si mail-ul ca ala eram.Sper sa ai bafta si sa revii printre noi la un css :).Dar ai o sansa,daca ti-ai salvat cumva key-urile de la ce ai cumparat,le poti baga acolo la topicul facut pe steampowered,daca nu le mai ai nici pe alea,trebuie sa iti iei alt cont din pacate.Te asteptam la noi pe server cand revii in forta :D.Bafta!

GoGe.


Mda nu mai am key-ul..deci sigur nu mai am ce face dar mi-am cuparat altul deja...tu ai facut ceva?



K-Roland scrie:Imi pare rau... dar ar trebuii sa ii multumesti intrun fel. O saptamana fara sa fumezi... ii ceva :p



3 zile mai exact ca aici costa 5 euro un pachet de kent!:))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #7 » de GoGe » 17 Apr 2012 15:55

Frate papadie,inca nu am rezolvat nimic,maxim peste 2 zile am contu inapoi :D.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #8 » de Arici » 17 Apr 2012 16:06

K-Roland scrie:Imi pare rau... dar ar trebuii sa ii multumesti intrun fel. O saptamana fara sa fumezi... ii ceva :p



3 zile mai exact ca aici costa 5 euro un pachet de kent!:))[/quote]

Oooo pai atunci vin acolo sa imi cumpar kent la bucata :)) Scuze pentru off
Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #9 » de Papadie » 19 Apr 2012 18:50

Ala de mia hackat contu sia schimbat nickul in "ApocaLypTo" :)


i-am lasat pe comment pe profil si l-am intrebat dacai nesimtit:))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Steam acount furat!

Mesaj #10 » de Cristina » 19 Apr 2012 18:56

Trebuia sa ne dai si noua un link, un steam id ceva. Asa de curiozitate, sa stam departe de el. :-?

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks