Hijacked account

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Re: Hijacked account

Mesaj #11 » de assassin » 16 Apr 2012 15:31

Si totusi sunt curios cum ai pierdut steamul. Ai dat parola cuiva? Te-a vrajit cineva? Si ce ti-a schimbat pe cont? A reusit sa schimbe adresa de mail fara sa-ti vina vreun cod de confirmare prin mail?
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094

Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #12 » de GoGe » 16 Apr 2012 15:32

Da,a reusit sa imi schimbe email-ul.Dar am gasit la computer games,serial number de la Medal of Honor,ca l-am cumparat de la ei.Merge si ala???
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #13 » de puf1k » 16 Apr 2012 15:33

eu,sherlock holmes am investigat cazul si am descoperit multe rog sa trageti o privire aici >>viewtopic.php?p=12731#p12731
Imagine
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #14 » de assassin » 16 Apr 2012 15:34

Da. Conteaza sa ai doar un serial de pe tot contul. Nu trebuie sa le ai pe toate. Eu am dat cel de la CS 1.6.Cel de source nu-l mai am
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #15 » de GoGe » 16 Apr 2012 15:44

Bun,am postat acolo la question un reply cu serialul de la medal of honor.
Dar era pentru origin nu pt steam..
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #16 » de GoGe » 18 Apr 2012 12:13

Mi-am Primit contul inapoi!!!!!YUUUUUUUUUUUUUUHU!
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #17 » de Eseth » 18 Apr 2012 15:09

gogenapo (referitor la Postul 16), Felicitari! :ymparty:

Topicul se inchide.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks