Hijacked account

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Hijacked account

Mesaj #1 » de GoGe » 16 Apr 2012 14:44

Salut,va rog frumos ajutati-ma.Mi s-a furat contul de steam.Cum il recuperez?Nu eu am fost cel de pe server.JUR!va rog frumos daca va injura nu sunt eu.Va rog ajutati-ma.Dati-mi niste indicii cum il recuperez.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #2 » de ionlikES (!user banat!) » 16 Apr 2012 15:04

:ymdevil: =)) L-) :ymdevil: L-) =))
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #3 » de puf1k » 16 Apr 2012 15:08

ionlikES (referitor la Postul 2), banned pe server !!!
Imagine
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #4 » de GoGe » 16 Apr 2012 15:11

M-a ajutat Alex.Am facut o intrebare la Support Steam.Daca mai are cineva ceva indicii va rog ajutati-ma!
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #5 » de assassin » 16 Apr 2012 15:19

Pe bune? :-o :)) Mai ai licenta de la CS? Daca n-o ai putin sanse sa-ti recuperezi steamul.
Treaba este ca in raspuns ti se va cere un scan la licenta de CS iar pe licenta trebuie scris de mana un cod pe care til vor da ei. La mine asa a fost. Mi-a resetat contul si apoi m-a pus sa activez un mail nou,parola secret question si altele.
Ultima oară modificat de assassin pe 16 Apr 2012 15:26, modificat 1 dată în total.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094

Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #6 » de Crazy_Bob » 16 Apr 2012 15:25

Doamne cam multe atacuri pe steam dar ce sa va fac daca intrati pe situri care zic ca dau free games pe steam si dati la fiecare idu si parola ce sa va fac fiti si voi mai atenti unde dati informatiile
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #7 » de GoGe » 16 Apr 2012 15:25

Pe computer games nu o mai am...Sau nu stiu de unde sa o iau daca as avea pe computer games acel cod de la cs unde il gasesc?
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #8 » de assassin » 16 Apr 2012 15:27

Nu mai ai unde sa-l gasesti. La mine a fost norocul ca un timp aveam aceasi parola oriunde si am reusit sa intru pe computer games sa vad istoricul de comenzi.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #9 » de GoGe » 16 Apr 2012 15:28

Dar,am trimis acolo vreo 3 confirmation number de la jocurile cumparate prin card de pe steam.Sper sa ii ajute.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Hijacked account

Mesaj #10 » de Bogdan » 16 Apr 2012 15:30

aia e goge...data viitoare fi mai atent ca altfel o sa iti cheltuiesti alocatia pe steam-uri :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks