Va rog nu ma banati

Software - Discutii / Probleme
(Atentie - fara linkuri catre diverse softuri Crack/Warez! - Primiti BAN instant!)

Moderator: DeeJay

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #11 » de Arici » 10 Apr 2012 20:25

Iti vei recupera steamu. Si mie mi sa furat. Dupa vreo 5 zile dupa ce le-am trimis mesaj am si primit mail cu noul password. Intre timp mi-a schimbat numele, avataru, a sters niste prieteni si grupuri. Apropo si eu ca si puf1k :D am primit mesaj cu Vinzi steam?..

Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #12 » de assassin » 10 Apr 2012 20:55

K-Roland (referitor la Postul 11), ti-a schimbat si mailul inregistrat pe steam?
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #13 » de Arici » 10 Apr 2012 21:37

Nu. A ramas acelasi.

Am primit acest mail de la ei cu un cod pe care l-am scris acolo in steam pe o pagina si am intrat in contul meu. Apoi am schimbat datele..

Dear kbroland66,

We've received a request to access your Steam account from a new computer
or web browser.
To complete this process, enter the following special access code into the
authorization dialog before trying to log in again:

****

If you did not attempt this action, please change your password immediately.
Thanks for helping us maintain the security of your account.
The Steam Support Team
http://www.steampowered.com
Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #14 » de assassin » 10 Apr 2012 21:54

AAAAA...Apoi asta e nimica puteai sa faci si tu singur asta. Mie mi-a schimbat adresa de mail de la steam,asa ca nu pot sa-mi resetez parola singur
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #15 » de Arici » 10 Apr 2012 22:04

Nu mai stiu sigur cum era a trecut ceva timp de atunci dar cred ca numa passu mi la schimbat. Mesajele le-am trimis pe pagina de steam nu de pe mail...nu le mai gasesc. Tot acolo mi-a dat niste chestii la care trebuia sa raspund, sa imi verific emailu si sa scriu codu.

Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #16 » de Tig3rMan » 11 Apr 2012 10:37

assassin scrie:Astazi mi s-a furat contul de steam. Cineva mi-a schimbat adresa de mail si parola.Am descoperit ca respectivul inca sta logat si daca intra cumva pe XB si face tampanii sa stiti ca nu sunt eu. Imi voi recupera contul. Tocmai am trimis niste mailuri la Steam cu toate detaliile contului sa-i conving ca-i al meu.


Assassine spune ce sa intamplat cum a fost furat contu tau ai intrat asa intamplator la un site sau ai vb ku cine si ti-a dat un fisier care avea keylogger pe el?
Explica
Imagine
Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #17 » de assassin » 11 Apr 2012 10:55

Tig3rMan (referitor la Postul 16), nu mai conteaza acuma. Poveste lunga. Treaba e ca adresa de mail inregistrata pe steam e schimbata fara nici o confirmare sau alte cele,parola la fel si acuma astept rapsuns de la steam,trebe sa-mi reseteze contul.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #18 » de Tig3rMan » 11 Apr 2012 10:56

ok mult noroc padurare
Imagine
Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #19 » de assassin » 14 Apr 2012 17:34

iseedead (referitor la Postul 9), nu e bine sa fii pesimist. WOOOOOOOHOOOOOOO. Mi-am luat contul inapoi. Rog un admin pe cineva sa-mi dea o invitatie in grupul XB. Mi l-a sters nenorocitul de craker. Tocmai acuma o sa ma apuc sa fac misto de el pe messenger.Inca ii mai am id-ul :))
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Va rog nu ma banati

Mesaj #20 » de Eseth » 14 Apr 2012 17:50

assassin (referitor la Postul 19), asa :) bravo, eram sigur ca iti vei intoarce contul ;) sa-ti bati joc de "hackeru" nenorocit :D
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks