Problema Router Wi-Fi

Hardware - Discutii / Probleme
Incercam sa te ajutam cu sfaturi de la profesionisti in IT!

Moderator: DeeJay

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #11 » de pRaf ala micu » 20 Dec 2013 03:25

hahaha nu e vorba ca nu inteleg engleza,problema era ca folosesti termeni prea complicati,de savant :P
ps era doar o gluma

Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #12 » de asaSi » 20 Dec 2013 19:08

Eseth (Re: Post 8),
Am cautat ce ai spus tu , insa nu am gasit :|
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #13 » de Eseth » 21 Dec 2013 02:22

Am studiat putin si din cate am inteles acest router e vechi si nu mai are suport din partea producatorului prin versiuni mai noi de firmware.
Pana la urma care e problema cu el? Merge sa te conectezi prin el sau nu, macar prin cablu? Ca solutie, cel mai bine ar fu sa-ti iei alt router mai nou.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #14 » de asaSi » 21 Dec 2013 18:09

El ii configurat , cand dau la telefon , wi-fi imi apare reteaua dar nema parola :)) ! :|
Si merge doar prin cablu conectat la pc .
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #15 » de pRaf ala micu » 21 Dec 2013 19:43

pei schimbai parola din pagina de configurare a routerului

Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #16 » de asaSi » 21 Dec 2013 21:30

wicked_pRaf (Re: Post 15),
intrebarea e : daca stiu parola sa intru sa pun ce parola vreau :-s
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #17 » de pRaf ala micu » 21 Dec 2013 23:12

tine ma apasat butonul ala de reset 30 de secunde 1 minut si se resteaza el,ori se reseteaza bine ori ia foc
Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #18 » de asaSi » 21 Dec 2013 23:14

wicked_pRaf (Re: Post 17),
Mai bine nu il fac si gata oricum e si vechi ! "

=> P.s

- la 1.6 puteam sa dau rotita si era gen [ sus , jos ] . aicea nu stiu cum sa fac . :-?
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #19 » de ROOGix » 22 Dec 2013 00:46

Te-ai gandit un moment sa cauti acelasi driver pe care il gasesti si pe CD ? Cand ii faci reinstall poti sa pui parola noua.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Problema Router Wi-Fi

Mesaj #20 » de Americanu » 22 Dec 2013 01:11

sper sa te ajute

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks