Mouse nou

Hardware - Discutii / Probleme
Incercam sa te ajutam cu sfaturi de la profesionisti in IT!

Moderator: DeeJay

Re: Mouse nou

Mesaj #31 » de Eseth » 28 Dec 2012 22:07

De 3 zile tot pun la incercare G9x-u si vreau sa zic ca fata de G9 e ideal. Are acelasi sensor ca si in SteelSeries Xai/Sensei doar ca e setat pe 8000 de fps (Avago ADNS-A/S9500). Taipanu de la razer are un sensor superior celui din din Sensei, G500 si G9x avand rezolutia mai mare si acceleratia maxima pana la 50G, dar nu cred ca cineva e in stare sa miste mouse-u atat de rapid ca sa prinda momentul cand cursorul o sa inceapa sa se miste aiurea cum se intampla uneori cu G9 care l-am avut.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #32 » de Jackson » 31 Dec 2012 19:07

Eseth (referitor la Postul 31), L-ai luat din Chisinau?Cit costa?
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #33 » de Eseth » 31 Dec 2012 22:28

Jackson (referitor la Postul 32), Mi-a adus un cunoscut de peste hotare cu 90 euro.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #34 » de Oxy » 29 Ian 2013 20:11

Hey ceva ciudat si bun ar fii "mad-catz-cyborg-rat-7" (4-5 milioane) era acuma 2 ani acum pretul trebuie sa bata in jur de 3 milioane
Fişiere ataşate
mad-catz-cyborg-rat-7.jpg
mad-catz-cyborg-rat-7.jpg (34.08 KiB) Vizualizat de 63 ori
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #35 » de pEin » 30 Ian 2013 00:09

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.Sa nu faci prostia sa ti iei cyborg.Eu am facut o si e naspa.Ca aspect e foarte tare dar nu e bun de nimic.La cel mai mic fir de praf cursorul o ia razna deci.....hell no.Mai bn ia razer deathadder sau chiar taipan.Si daca si dupa asta tot vrei cyborg il dau eu pe al meu cu 150. :))
Sever all ties...break all bonds...only then can power truly be yours.

Server connection failed....
pEin:le am dat de le a picat serveru:))
alt meci-crispy:pEin le dam si la astia de le pica serveru?
pEin:da:))....Server connection failed
pEin:si l a astia le am dat de le a picat serveru:))

Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #36 » de Alejandro » 30 Ian 2013 08:18

primul fir de praf unde ? pe pad / pe lentila / in lentila ?
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #37 » de ostil » 30 Ian 2013 14:26

eu am cumparat de curand http://www.google.ro/search?q=gx+gaming ... 24&bih=622 si chiar imi place
Imagine
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #38 » de Banksy » 30 Ian 2013 19:25

pEin scrie:Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.Sa nu faci prostia sa ti iei cyborg.Eu am facut o si e naspa.Ca aspect e foarte tare dar nu e bun de nimic.La cel mai mic fir de praf cursorul o ia razna deci.....hell no.Mai bn ia razer deathadder sau chiar taipan.Si daca si dupa asta tot vrei cyborg il dau eu pe al meu cu 150. :))



Da ai dreptate nu pre mi-a placut mouseul si intamplarea face ca ieri mi-a cazut de pe birou cu thumbrestul spre podea si s-a desprins . Asa ca mi-am luat inima in dinti si m-am dus sa imi cumpar alt mouse si m-am intors cu un sensei care mi-a placut foarte foarte foarte mult in primul rand pentru ca zici ca e facut pentru mana mea asta fiind si criteriul nr 1 pe baza caruia l-am cumparat(am mana destul de mare).Nu mi-as fi cumparat un cyborg dar l-am primit cadou si avand in vedere ca nu era un mouse foarte prost nu am avut motiv sa imi cumpar altul pana in momentul de fata :D
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks