Mouse nou

Hardware - Discutii / Probleme
Incercam sa te ajutam cu sfaturi de la profesionisti in IT!

Moderator: DeeJay

Re: Mouse nou

Mesaj #21 » de DeeJay » 09 Dec 2012 20:34

Eseth (referitor la Postul 20), eu nu-mi iau mouse de 100eur.. eu imi iau un mouse care imi place si care sa isi faca treaba, daca vreau sa imi iau ceva scump mai bine investesc in pl video ;)
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #22 » de Adrian » 10 Dec 2012 23:09

RAT-ul e o pocnitoare din dpvd al senzorului. e un philips twin eye ... Cauta ceva cu Avago ... laser sau optic oricare ar fi el.
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #23 » de Banksy » 11 Dec 2012 20:09

sliCk scrie:philips twin eye ...
E ok senzorul pana acum da nu e ceva extraordinar adica nu merita banii in orice caz .. sper sa nu se strice ca de schimbat nu pot sa il schimb si nu pot sa imi iau alt mouse momentan ( daca eram destept le ziceam sa nu imi faca cadou un mouse da nu m-am gandit ca o sa faca asta :)) frumos din partea lor dar esec dpdv al mouseului )
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #24 » de Adrian » 12 Dec 2012 09:45

Incearca sa il vinzi ... sunt multi carora nu le pasa prea tare de senzor ... vor mai mult bling. Asta daca te lasa constiinta sa vinzi un cadou ...
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #25 » de Alejandro » 12 Dec 2012 21:43

Mi-ati spulberat visele cu RAT 7 :( ... dar din fericire am un A4Tech X7 de prin 1900 toamna ... care merge foarte bine si acum ... i-am schimbat doar cablul pentru ca s-a copt de la caldura :D
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine

Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #26 » de DeeJay » 12 Dec 2012 21:45

Alejandro (referitor la Postul 25), sa sti ca si eu sunt f multumit de A4tech X7 F3 care il am de un an, isi face treaba cu brio fara sa fi costat o caruta de bani.. sunt curios cat o sa reziste, momentan s-a mai curatat din vopseaua de pe el..in rest se prezinta la fel cum era de nou.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #27 » de Alejandro » 12 Dec 2012 22:27

Da ... curios cat de fiabile si bune sunt x7-urile .. al meu e un X-710 care sincer nu mai stiu de cand il am ... la fel s-a dus vopseaua de pe mouse1 si de la thumb rest ... si cablul a inceput sa se farame din cauza ca sta "in carcasa" si s-a incalzit .. in rest ... nota 10 ... oare se mai gasesc X7 ?
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #28 » de BurNie » 28 Dec 2012 18:20

Eu am mouse X7 A4tech si este foarte bun si foarte ieftin!! eu l-am luat cu 90 lei nu mai stiu sigur.. Merita.. Uite-te pe google cum arata pentru ca nu stiu ce are calculatorul asta :)) nu pot sa fac acm o poza.. :D
Imagine
Imagine
Respecta,si vei fi respectat!!
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #29 » de asaSi » 28 Dec 2012 18:41

Eu am mouse , Fujitsu Siemens , pentru mine e bun , nu ma intereseaza ce si cum au alti :) Pentru mine e bun si asta , :P !
Imagine
Avatar utilizator

Re: Mouse nou

Mesaj #30 » de pEin » 28 Dec 2012 21:48

Razer deathadder sau taipan.Nu se merita sa iei altceva.Si rat u ala e praf.Am eu rat 5 e e naspa rau.Odata mi a crapat clic stanga si acu imi tot face figuri senzoru.in schimb deathadder are fratemiu si il are de vreun an si merge perfect.
Sever all ties...break all bonds...only then can power truly be yours.

Server connection failed....
pEin:le am dat de le a picat serveru:))
alt meci-crispy:pEin le dam si la astia de le pica serveru?
pEin:da:))....Server connection failed
pEin:si l a astia le am dat de le a picat serveru:))

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks