Mouse nou

Hardware - Discutii / Probleme
Incercam sa te ajutam cu sfaturi de la profesionisti in IT!

Moderator: DeeJay

Re: Mouse nou

Post #31 » by Eseth » 28 Dec 2012 22:07

De 3 zile tot pun la incercare G9x-u si vreau sa zic ca fata de G9 e ideal. Are acelasi sensor ca si in SteelSeries Xai/Sensei doar ca e setat pe 8000 de fps (Avago ADNS-A/S9500). Taipanu de la razer are un sensor superior celui din din Sensei, G500 si G9x avand rezolutia mai mare si acceleratia maxima pana la 50G, dar nu cred ca cineva e in stare sa miste mouse-u atat de rapid ca sa prinda momentul cand cursorul o sa inceapa sa se miste aiurea cum se intampla uneori cu G9 care l-am avut.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

User avatar

Re: Mouse nou

Post #32 » by Jackson » 31 Dec 2012 19:07

Eseth (referitor la Postul 31), L-ai luat din Chisinau?Cit costa?
If Love is a Crime,than I am a Criminal
User avatar

Re: Mouse nou

Post #33 » by Eseth » 31 Dec 2012 22:28

Jackson (referitor la Postul 32), Mi-a adus un cunoscut de peste hotare cu 90 euro.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
User avatar

Re: Mouse nou

Post #34 » by Oxy » 29 Jan 2013 20:11

Hey ceva ciudat si bun ar fii "mad-catz-cyborg-rat-7" (4-5 milioane) era acuma 2 ani acum pretul trebuie sa bata in jur de 3 milioane
Attachments
mad-catz-cyborg-rat-7.jpg
mad-catz-cyborg-rat-7.jpg (34.08 KiB) Viewed 63 times
User avatar

Re: Mouse nou

Post #35 » by pEin » 30 Jan 2013 00:09

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.Sa nu faci prostia sa ti iei cyborg.Eu am facut o si e naspa.Ca aspect e foarte tare dar nu e bun de nimic.La cel mai mic fir de praf cursorul o ia razna deci.....hell no.Mai bn ia razer deathadder sau chiar taipan.Si daca si dupa asta tot vrei cyborg il dau eu pe al meu cu 150. :))
Sever all ties...break all bonds...only then can power truly be yours.

Server connection failed....
pEin:le am dat de le a picat serveru:))
alt meci-crispy:pEin le dam si la astia de le pica serveru?
pEin:da:))....Server connection failed
pEin:si l a astia le am dat de le a picat serveru:))

User avatar

Re: Mouse nou

Post #36 » by Alejandro » 30 Jan 2013 08:18

primul fir de praf unde ? pe pad / pe lentila / in lentila ?
Nothing is true, everything is permited!
Image Image
User avatar

Re: Mouse nou

Post #37 » by ostil » 30 Jan 2013 14:26

eu am cumparat de curand http://www.google.ro/search?q=gx+gaming ... 24&bih=622 si chiar imi place
Image
User avatar

Re: Mouse nou

Post #38 » by Banksy » 30 Jan 2013 19:25

pEin wrote:Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.Sa nu faci prostia sa ti iei cyborg.Eu am facut o si e naspa.Ca aspect e foarte tare dar nu e bun de nimic.La cel mai mic fir de praf cursorul o ia razna deci.....hell no.Mai bn ia razer deathadder sau chiar taipan.Si daca si dupa asta tot vrei cyborg il dau eu pe al meu cu 150. :))



Da ai dreptate nu pre mi-a placut mouseul si intamplarea face ca ieri mi-a cazut de pe birou cu thumbrestul spre podea si s-a desprins . Asa ca mi-am luat inima in dinti si m-am dus sa imi cumpar alt mouse si m-am intors cu un sensei care mi-a placut foarte foarte foarte mult in primul rand pentru ca zici ca e facut pentru mana mea asta fiind si criteriul nr 1 pe baza caruia l-am cumparat(am mana destul de mare).Nu mi-as fi cumparat un cyborg dar l-am primit cadou si avand in vedere ca nu era un mouse foarte prost nu am avut motiv sa imi cumpar altul pana in momentul de fata :D
User avatar


Previous



GameForest

The best online Gaming Community!
GameForest is the perfect place for all gamers!
Join our Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive and Team Fortress 2 dedicated servers and have a great fun time!

Forum started on 16 Mar 2011 19:37 and in existence for 13 Years, 2 Months and 1 Day
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks