Cerere Unban - am poza cu mnoger

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere Unban - am poza cu mnoger

Mesaj #1 » de Versace84 » 06 Apr 2021 22:12

Titlu: Cerere Unban

1) Nick jucator: am poza cu mnoger
2) STEAM ID: STEAM_0:0:565113579
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data nu stiu pe serverul GameForest.ro CSGO [Free ADMIN].
4) Alte detalii: Am primit ban pe motivul aimlock de catre adminul i0nutt, acesta a stat 2 minute spec pe mine si mi-a dat ban. As dori sa vad si eu o dovada care sa arate ca am jucat cu aimlock. :))

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban - am poza cu mnoger

Mesaj #2 » de i0nutt » 06 Apr 2021 22:20

Nu e nevoie de alta dovada decat ca cei prezenti pe server au vazut ce faceai, iti facea tinta ca la carnaval si mai stiai si cand cineva te astepta dupa un perete. Doar 2 minute? Si prea mult am stat spec pe tine :/

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban - am poza cu mnoger

Mesaj #3 » de Versace84 » 06 Apr 2021 22:39

Nu mi se pare corect sa dai ban in felul asta. Asa pot sa zic si eu ca cineva are aimlock, mai ai si 2000 ore pe cs..
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban - am poza cu mnoger

Mesaj #4 » de i0nutt » 07 Apr 2021 16:52

Pic de rusine nu ai, tu intri pe server cu cod, iti iei ban pe buna dreptate, dar tot tu ai gura mare. Nici mie nu mi se pare corect sa joci cu cod pe server

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban - am poza cu mnoger

Mesaj #5 » de DeeJay » 07 Apr 2021 16:53

vad ca are profilul de steam privat, deci probabil a luat vac, eu zic sa ramana ban-ul.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban - am poza cu mnoger

Mesaj #6 » de RajKaPur » 07 Apr 2021 18:13

DeeJay (Re: Post 5), si eu sunt de aceeasi parere cont steam privat, sa ramana banul.
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban - am poza cu mnoger

Mesaj #7 » de Versace84 » 07 Apr 2021 22:41

Deci se pare ca nu ai cu cine, btw iti arata daca ai VAC chiar daca ai profilul pe privat..
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban - am poza cu mnoger

Mesaj #8 » de Brazi » 25 Iul 2021 04:26

versace nebunu
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron