Unban luca

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Unban luca

Mesaj #1 » de luca- » 26 Mar 2021 21:26

Titlu: Cerere unban luca

1) Nick jucator luca
2) STEAM ID STEAM_0:1:577842694.
3) Va rog sa imi scoateti ban-ul primit in data ....... pe serverul GameForest.ro. Nu imi amintesc exact data in care am primit ban, abia acum mi-a venit ideea sa fac o cerere de unban.
4) Alte detalii . Am primit ban de la un admin neavand vreo faza suspicioasa. Pur si simplu mi-a zis sa ne auzim cand nu mai joc cu hack si mi-a dat ban.
Multumesc anticipat! :)

Avatar utilizator

Re: Unban luca

Mesaj #2 » de RajKaPur » 26 Mar 2021 23:59

luca- (Re: Post 1),

Salut!

Asteptam sa vedem daca admin-ul sau officer-ul care ti-a dat ban se prezinta aici (24 de ore), si ne lasa un mesaj cu: de ce ti-a dat ban sau o davada video. Pana atunci ramai banat, in cazul in care admin-ul sau officer-ul nu se prezinta, o sa primesti unban.

ADMIN RajKaPur.
Avatar utilizator

Re: Unban luca

Mesaj #3 » de luca- » 28 Mar 2021 17:45

Salut

Au trecut mai mult de 24 de ore si nu au fost primite dovezi din cate vad dar sunt inca banat.
Avatar utilizator

Re: Unban luca

Mesaj #4 » de RajKaPur » 29 Mar 2021 00:18

luca- (Re: Post 3),
Salut,

Avand in vedere ca nici un admin nu s-a prezentat cu nici o dovata, ai primit unban de pe serverul GameForest.


ADMIN RajKaPur.
Avatar utilizator

Re: Unban luca

Mesaj #5 » de RaShu » 05 Apr 2021 11:35

RajKaPur (Re: Post 4), tu ii dadusei ban Rajka

Avatar utilizator

Re: Unban luca

Mesaj #6 » de i0nutt » 05 Apr 2021 13:27

Brava =)) =))
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks