Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Mesaj #1 » de i0nutt » 11 Noi 2020 01:00

Titlu: Cerere unban Doruian

1) Nick jucator ...Doruian.......
2) STEAM ID ? sa vina el cu ID-ul
3) Va rog sa ii scoateti ..banul....... primit in data ..10/11/2020..... pe serverul..
4) Alte detalii
Eu is de vina ,am scris "!ban or !gag" si o fi luat Doruian ban , imi cer scuze si depun cererea in numele lui

Avatar utilizator

Re: Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Mesaj #2 » de RajKaPur » 11 Noi 2020 05:53

i0nutt (Re: Post 1),
Daca cumva faci rost de SteamID-ul lui sa il postezi aici ca sa poate primii unban.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Mesaj #3 » de H3ADSHAP3R » 11 Noi 2020 13:31

RajKaPur (Re: Post 2),
Salut,

Poti verifica steam idul si din gamescripts/csgoplayers/players.php, cauti numele iar sub nume scrie idul

idul lui Doruian e STEAM_1:1:22980668


Bafta!
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Mesaj #4 » de H3ADSHAP3R » 14 Noi 2020 09:09

RajKaPur (Re: Post 2),

Ai rezolvat unbanul?
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Mesaj #5 » de CristianNK » 14 Noi 2020 10:06

STEAM_1:1:22980668 asta e steam id ...ionut te rog mult ai putina grija ca doruian nu prea le are cu forumuri si chestii de genul.... ramanea cu ban aiurea ...chiar ieri mi-a spus ca i s-a dat ban fara motiv de la tine ....

Avatar utilizator

Re: Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Mesaj #6 » de i0nutt » 14 Noi 2020 20:30

Steam_idul l-a pus Headshaper prima data, eu am facut topicul in 5 minute dupa ce mi-am dat seama ce s-a intamplat, ma repet ca-mi cer scuze + am facut cererea de unban stiinf ca am gresit, nu am vrut si nu stiam ca se aplica comanda asa de partial (am scris 'or' si la asimilat cu Doruian)
Va rog sa spuneti daca rezolvat!
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Mesaj #7 » de RajKaPur » 14 Noi 2020 22:58

H3ADSHAP3R (Re: Post 4),
Nu inca, scuze nu am avut timp sa intru cateva zile pentru ca am avut de rezolvat cu niste proiecte pentru examene. O sa rezolv cu unbanul in seara asta cand intru la pc.

[ Post made via Android ]

\ post actualizat: 15.11.2020 | 5:42 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


i0nutt (Re: Post 6), H3ADSHAP3R (Re: Post 4),
Am rezolvat cu unbanu.
Azi data 15/NOV/2020 playerul Doruian a primit unban.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Doruian #i0nuttProst

Mesaj #8 » de i0nutt » 15 Noi 2020 19:42

Multumesc frumos ca s-a rezolvat! Dau o bere :)
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron