Cerere unban - AppoCS

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere unban - AppoCS

Mesaj #1 » de AppoCS » 30 Aug 2020 21:21

1) Nick jucator AppoCS
2) STEAM ID STEAM_0:1:22791285
3) Va rog sa imi scoateti baunul primit in data 30.08.2020 pe serverul GameForest.ro CSGO [Free ADMIN]
4) Am primit ban pentru "Admin Disrespect", Cristian a inceput sa tot comenteze si i-am comentat inapoi... Joc de 2 ani aproape pe sv asta am avut si grad pe sv da se pare ca tot bataia de joc a unui "OFFITER". La ora 21:00 precizez. Eu venit de la munca nu am chef de mofturile altora... Daca el comenteaza si eu pot. Nu vreau sa fiu nesimtit sau ceva de genul. Dar daca el incepe eu am dreptul sa ii spun inapoi ce am de zis.

Avatar utilizator

Re: Cerere unban - AppoCS

Mesaj #2 » de RajKaPur » 30 Aug 2020 21:24

AppoCS (Re: Post 1), Am fost cu el pe confa si nu a comentat sau ceva ti-a zis de ce te uiti prin pereti, si dupa tu i-ai zis vrei sa vin pe contul main sa te rup si pe ala. Nu tin cu ele da tu ai inceput.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban - AppoCS

Mesaj #3 » de CristianNK » 30 Aug 2020 21:27

In primul rand , nu am de ce sa comentez aiurea la un player oricine ar fi el ! Erai pe cont secundar si te uitai prin pereti dupa playeri , ti-am dat avertisment si m-ai ''amenintat'' ca intrii pe main si ma rupi , apoi ai intrat pe main si trageai dupa avioane iar cand te-am intrebat de ce nu mai joci ca pe secundar mi-ai zis '' ''marsh'' si joaca nu mai plange atat'' fara ca eu sa te fi jignit in vreun fel ! consider ca banul de 24 de ore este destul de indulgent pt atitudinea ta .
Avatar utilizator

Re: Cerere unban - AppoCS

Mesaj #4 » de RajKaPur » 30 Aug 2020 21:32

CristianNK scrie:In primul rand , nu am de ce sa comentez aiurea la un player oricine ar fi el ! Erai pe cont secundar si te uitai prin pereti dupa playeri , ti-am dat avertisment si m-ai ''amenintat'' ca intrii pe main si ma rupi , apoi ai intrat pe main si trageai dupa avioane iar cand te-am intrebat de ce nu mai joci ca pe secundar mi-ai zis '' ''marsh'' si joaca nu mai plange atat'' fara ca eu sa te fi jignit in vreun fel ! consider ca banul de 24 de ore este destul de indulgent pt atitudinea ta .

Pun aceste poze facut de "CristianNK" deoarece lui nu poate sa le incarce.
Fişiere ataşate
appo_3.png
appo_3.png (757.03 KiB) Vizualizat de 46 ori
appo_2.png
appo_2.png (730.72 KiB) Vizualizat de 47 ori
appo.png
appo.png (622.64 KiB) Vizualizat de 50 ori
Avatar utilizator

Re: Cerere unban - AppoCS

Mesaj #5 » de H3ADSHAP3R » 30 Aug 2020 22:32

Eu zic banul de 24 de ore sa rămâne.
respectați unii pe ceilalți, indiferent daca e admin sau nu. si nu vreau sa vad adminii sa înjure la nimeni, indiferent. Folosiți comenzile de mute/gag/ silence după prima. avertizare daca nu reușiți sa le potoliți.


si nu! nu aveți dreptul sa jigniți pe nimeni, indiferent cine a început!

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks