Cerere Unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Cerere Unban

Mesaj #11 » de Cosmin1312 » 09 Mar 2020 21:29

Inca astept sa se rezolve problema cu banul pe contul principal , dar a intervenit o noua problema acum am ban si pe contul nou pe care l-am facut acum cateva zile sa ma joc pe server , Morning Star sti ceva despre acest lucru , ieri cand am iesit de pe server sunt 100% sigur ca nu eram banat ;)

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #12 » de RajKaPur » 10 Mar 2020 01:41

Nu mai zic nimic :(((

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #13 » de MorningStars » 11 Mar 2020 01:57

Ieri nici nu am fost online nu stiu despre.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #14 » de Cosmin1312 » 11 Mar 2020 02:30

Hai las-o moarta , ieri am iesit eu de pe server si tu inca erai pe el dar ma rog imi bat capul prea mult fa ce [data viitoare ai ban pe forum] vrei tu

\ post actualizat: 11.03.2020 | 10:46 am (zonă timp forum=GMT+2) /


Dupa tine domnule Morning Star crezi ca pot fi asa cretin sa joc cu wall asa cum inca mai crezi tu cu atatia bani bagati in skinuri ect , esti penibil din toate punctele de vedere , dar ce pot sa cer unui admin care si-a luat gradul pe donatie de 10 euro , discutia trebuia sa fie terminata de mult dar am auzit ca tu inca crezi ca eu joc cu wall , m-ai adus la limita bunului simt cu superioritatea pe care ti-o dai esti doar un player ca oricare altul de pe acel server , considera-te mai prejos decat alti admini pentru ca habar n-ai sa adminezi , esti un inganfat plin de el doar pentru ca ai acel grad . Astept ban pe forum si TC la acest topic mi-e scarba la ce s-a ajuns datorita unora de pe aici.O zi frumoasa !
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #15 » de NinJA_Guy6874 » 16 Mar 2020 00:00

=))

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #16 » de MorningStars » 16 Mar 2020 07:02

=)) asa zic si eu ninja

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #17 » de H3ADSHAP3R » 16 Mar 2020 08:36

întrebare, voi cum dari unban la jucători? ca văd ca nu prea știți...

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #18 » de MorningStars » 16 Mar 2020 08:41

Sm_unban "steam id" sau dupa nume

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #19 » de H3ADSHAP3R » 16 Mar 2020 10:59

MorningStars (Re: Post 18),

si a primit unban acuma?
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #20 » de Cosmin1312 » 16 Mar 2020 11:46

Banul inca exista pe contul principal , m-a anuntat un baiat acum ca ai intrat pe server si mi-ai dat unban , dar din nefericire eu tot sunt banat pe acest steam id STEAM_0:1:449438730 plus ca mai multi admini au incercat sa imi stearga banul dar nu au reusit.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks