Unban ElegaNT

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #11 » de H3ADSHAP3R » 07 Dec 2019 19:48

7. Nickurile trebuie sa fie de minim 3 litere. Sunt interzise nickuri care fac reclama la alte siteuri

@Arn1 ai incalcat o regula de pe forum, si dorim o explicație referitor la un posibil abuz

[ Post made via Android ]

ai 24 de ore Arn1 sa dai o explicație referitor la ban, daca nu, voi scoate banul.

Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #12 » de arN1- » 08 Dec 2019 02:50

Elegante, faci reclamatie acum dupa vreo 2 luni de cand ti-am dat ban. Daca esti tu ala, primul din top. Aveam si video pe telefon, dar l-am sters vazand ca te simti cu musca pe caciula si nu faci reclamatie. DACA IL GASESC IL PUN, AM REZOLVA MAI REPEDE SITUATIA.

In ceea ce priveste ce spune morning, nu comentez. Oricine intra pe forum poate sa vada cat de competenti sunt el si thenutz. Sincer nu va vad utilitatea in comunitatea asta decat ca umpleti serverul. Nu imi amintesc vreodata ca morning sa dea vreo un ban cat am fost eu pe server, tot eu trebuia sa imi asum. Pe thenutz il bateam pe un alt server si de atunci ma iubeste.

Banuri inutile nu cred ca dau, incerc pe cat posibil sa filmez la cei cu lvl pe steam si sa fiu cat de sigur posibil ca merita.

Dar da, se poate sa se mai injure intre ei, fiind amici si sa le dau silence. Nu am de unde sa stiu ca sunt amici si asa. Data viitoare folositi folositi ts/discord daca vreti sa vorbiti exclusiv intre voi. Pe langa ca eu nu am de unde sa stiu care cui permite sa injure, ceilalti playeri nu suntem interesati de absolut toate povestile voastre. Cand intrati pe server incepeti sa vorbiti despre ce ati mancat azi dimineata si chestii care nu au nici o legatura cu jocul.
Asta fiind spusa in general, nu e exemplu dat thenutz sau morning, deci repet: in general.

\ post actualizat: 08.12.2019 | 1:52 am (zonă timp forum=GMT+2) /


Da, poi uitasem de regula 7, privind cele 3 litere minime. Dar m-am gandit ca fiind admin nu e necesar, logica mea bazandu-se ca cele 3 litere trebuie sa existe la playeri pentru a fii mai usor adminilor sa aplice comenzi pe acestia.

\ post actualizat: 08.12.2019 | 2:09 am (zonă timp forum=GMT+2) /


Da, poi uitasem de regula 7, privind cele 3 litere minime. Dar m-am gandit ca fiind admin nu e necesar, logica mea bazandu-se ca cele 3 litere trebuie sa existe la playeri pentru a fii mai usor adminilor sa aplice comenzi pe acestia.

Dovada 1 https://drive.google.com/open?id=1A5zCo ... fYa3IY4la1

Dovada 2 https://drive.google.com/open?id=1A5mzZ ... _1JIvKcogv [ care e muult mai concreta :D]
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #13 » de MorningStars » 08 Dec 2019 11:11

Ce sa iti asumi tu ma cand sunt eu pe server o dai pe vrajeala tu efectiv faci ce vrei ..gen esti owner. Nu te da cocos ca nu e cazul,tu inafara de faptul ca dai ban cum vrei tu nu faci nimic ..sa nu vorbim de votemap doar fy snow ..si multe altele cum am zis iti merge mana pe tastatura si imi pare rau ca head iti accepta toate aberațiile tale.

[ Post made via Android ]

\ post actualizat: 08.12.2019 | 10:15 am (zonă timp forum=GMT+2) /


In video postat pe Arn, elegant nu are cod!
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #14 » de H3ADSHAP3R » 08 Dec 2019 13:31

MorningStars (Re: Post 13),

Faceti raport jucatorilor data viitoare mai repede, faceti un topic la " Reclamatii admini" viewforum.php?f=151
să luăm măsuri!

"Administratorii trebuie sa dea exemplu de bun simt, punctualitate si comportament adecvat in orice situatie. Administratorii care nu vor da dovada de bun simt vor fi lipsiti de admin.":

viewtopic.php?f=75&t=528
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #15 » de arN1- » 08 Dec 2019 16:52

Nu stiu daca tu te crezi cu voturile hartilor sau o zici doar asa, ca sa ma mai acuzi de ceva, dar eu stiu prea bine ca fara nominate eu nu prea schimb harta. Doar daca suntem putini pe o harta gen dust, mirage sau daca e mcdonald :D si atunci incerc sa ii fac sa dea rtv. Daca nu iese pun snow 2000 awp la vot. La vot, nu schimb pe ce vreau. Dar okay, te astept cu dovezi, la fel cum am venit eu.

In ceea ce priveste nefacutul nimic pe server... Coaie, ma simt singur cand intru pe server si trebuie sa dau silence la toti copii care urla. :)) Unde nu fac nimic? Dovezi, astept dovezi.

Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #16 » de H3ADSHAP3R » 08 Dec 2019 18:06

A primit unban , nu e destul filmarea.
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #17 » de senzo (!user banat!) » 08 Dec 2019 19:57

Nu cred ca are hack...nu.mi prea dau seama din filmare...

Propun unban si in caz ca are ceva un demo mai evident si BAN permanent. Sau daca mai este un admin ce poate confirma ca este codat mie unul imi este de ajuns..

Mai sunt jucatori ce intră pe server si atunci cand te pui spec pe el nu mai stie sa traga...

[ Post made via Android ]
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #18 » de MorningStars » 08 Dec 2019 22:07

E scos banul

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 19 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron