Unban ElegaNT

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Unban ElegaNT

Mesaj #1 » de ElegaNT » 30 Noi 2019 10:38

Titlu: Cerere de UNBAN
1) Nick jucator ElegaNT
2) STEAM ID... STEAM_0:0:172951517
3) Va rog sa imi scoateti banul... pe serverul GameForest.ro CSGO [Free ADMIN] 85.204.193.58:27216
4) Alte detalii ... ban fara dovezi , si cind incerc sa vorbesc cu adminul de ce mi-a dat ban, dupa asta nu mi-a zis nimic si imi da block pe steam

Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #2 » de RajKaPur » 30 Noi 2019 15:24

Cine ti-a dat block pe steam?
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #3 » de ElegaNT » 30 Noi 2019 16:05

RajKaPur (Re: Post 2), Adminul Adi11
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #4 » de RajKaPur » 03 Dec 2019 19:07

Vorbeste cu fondatorul poate rezolvi ceva
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #5 » de H3ADSHAP3R » 03 Dec 2019 20:30

cine e Adi11?, poate a schimbat numele?

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #6 » de senzo (!user banat!) » 06 Dec 2019 16:48

din cate stiu eu nu avem un Adi11 admin...
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #7 » de MorningStars » 06 Dec 2019 21:29

Posibil sa fie Arn el are obiceiul sa schimbe numele si da ban aiurea la playeri si as vrea sa faca domnul Head ceva in legatura cu asta pentru ca am 3 prieteni banati aiurea de mister Arn. Daca o sa mai fie pe server si are admin o sa renunt sa mai ajut comunitatea si ajutorul pe server.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #8 » de H3ADSHAP3R » 07 Dec 2019 19:29

MorningStars (Re: Post 7),
si dc nu ati raportat adminul pana acuma?

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #9 » de MorningStars » 07 Dec 2019 19:36

I am spus si lui deejay si aveam de gand sa vorbim cu tine eu si thenutz in privinta asta. Plus daca i fac un raport pe forum el se scoate ca e nevinovat si altele ..dovezi dove,i si dece playerii nu fac reclamatii. Nu fac pentru ca unii joaca de placere intram amici sa ne jucam dar nu poti pentru ca domnul Arn e deranjat.dau un exemplu daca jucam intre amici mai glumim i spun dute dracului sau i scriu ..el nu da avertisment il arde din prima pe oricare i da mute iar playeru scrie dece mute ? El nu spune dece doar da ban.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Unban ElegaNT

Mesaj #10 » de DeeJay » 07 Dec 2019 19:43

MorningStars (Re: Post 9), nu mai ma implicati pe mine in astea, headshaper e sefu la admini el se ocupa de admini de server etc..
cu mine daca aveti ceva probleme cu situl sau cu serverul in sine (gen nu merge etc..)
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks