Cerere unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Cerere unban

Mesaj #21 » de NinJA_Guy6874 » 25 Ian 2020 19:05

Am fost acuzat pe nedrept,n-aveti nici o dovada doar "martori".

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #22 » de RajKaPur » 26 Ian 2020 02:39

Eu zic sa ii mai da-ti o sansa ca nu aveti cu ce demonstra ban-ul.
Si daca il prindem ii facem demo si il banam permanent.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #23 » de H3ADSHAP3R » 26 Ian 2020 10:11

TheNutz (Re: Post 3),
Totuși nu văd Demo, daca era facut nu mai era asa mare tam-tam.
Momentan are UNBAN pe STEAM_1:0:438826692, pt ca ninja nu a trecut corect STEAM IDUL, trebuia sa caut eu.....
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #24 » de arN1- » 08 Feb 2020 15:15

Nu e prima data cand thenutz da ban aiurea. Experienta proprie :)
Nu e nici prima data cand morning isi da cu parerea despre codati aiurea. Expeirenta proprie.
Din 4 admini care il acuza 2 sunt paraleli cu jocul asta.

Daca stau sa ma gandesc bine, cred ca si eu m-am uitat pe el, dar nu am fost sigur ca are ceva, asa ca nu i-am facut nimic. Eu propun ridicarea banului si un demo data viitoare. :D

\ post actualizat: 08.02.2020 | 2:19 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Ah, am ajuns prea tarziu xD
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #25 » de NinJA_Guy6874 » 15 Feb 2020 16:31

...da cum sa nu...sa joc eu lininist,nu se poate...

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #26 » de Cosmin1312 » 15 Feb 2020 16:52

Nu te mai victimiza atat! Eu am crezut prima data ca esti un jucator care stie jocul nu m-am gandit ca esti o lepra de player care joaca cu wall, mai pe romaneste nu mai incerca sa te dai mare pizdar ca nu esti esti doar un copil frustrat care incerca sa pacaleasca o comunitate . Nu e prima oara cand primesti ban , chiar daca si eu ca multi altii am crezut ca ai primit pe anumite frustrari ale unor jucatori si nu pentru cod neaparat, dar acum s-a vazut clar ca esti doar un nesimtit de maxim 14 ani care se crede interesant! Speri ca nu o sa intrebi de ce nu ai un demo postat pentru ca atunci cand adminul s-a pus spec pe tine stateai afk sau nu jucai nimic dovada fiind scorul de 0-5 in primele runde pe awp lego!
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #27 » de NinJA_Guy6874 » 15 Feb 2020 16:55

da arata-mi si mie te rog cand sa vazut clar ca am avut wall si no sa va mai frec pe forum
in plus,pe aim map tot pe spec era,acolo dc nu am oprit ,,hackul"

[ Post made via Android ]
Ultima oară modificat de NinJA_Guy6874 pe 15 Feb 2020 17:01, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #28 » de Cosmin1312 » 15 Feb 2020 17:01

Cand s-a vazut clar ca ai wall ? Ma faci sa rad , inteleg ma crezi pe mine idiot dar eram prezenti pe server mai mult de 7 jucatori care erau de acceasi parere , ti-am zis cum ai vrea sa primesti demo daca tu stateai afk cand adminul era pe tine iar cand rajkapur a incercat sa se uite pe tine pe mapa awp lego aveai 0-5 in primele runde si erai picat din pom. Nu mai face pe nevinovatul pentru ca esti tare in gura pe forum aici cand sti ca nu sunt dovezi clare dar pe server nu scoti un cuvant. Acum sa intelegi cand m-am convins ca ai wall , a fost faza pe harta 2000 cand imi tineai tinta pe cap prin perete si au inceput ceilalti playeri sa imi zica acest lucru, adica nu cred ca din 5 playeri toti sunt la fel de idioti ca mine si tu sa fi defapt un jucator curat.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #29 » de FLASHADITU » 15 Feb 2020 17:12

NinJA_Guy6874 (Re: Post 25), Ninja s-a vazut clar ca ai avut tinta pe cap prin cutii doar ca ai noroc daca iti iei unban ca faci tu ce faci dar ti se vede aim-ul pe nova si deagle si acuma nu ma plang dar zic si eu ca eram 7 pe sv care ziceau ca ai wall si toti am stat spec pe tine inafara de kappa ca erai 1v1 cu el .
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #30 » de RajKaPur » 15 Feb 2020 20:38

Aici ai toate demo-urile pe care le-am facut.

1)
2)

Daca ai ceva de obiectat te astept sa faci o noua cerere de unban, aceasta nu mai se i-a incosiderare.

Sa ai o zi buna in contunuare!
ADMIN RajKaPur.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 19 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks