Cerere Unban vanooq 2#

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Favorite: NinJA_Guy6874

Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #1 » de vanooq » 24 Oct 2019 17:28

Titlu: Cerere unban

1) Nick jucator vanooq
2) STEAM ID STEAM_1:1:160390758
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data 24oct pe serverul 85.204.193.58:27216
4) Alte detalii : here we go again , mapa 2000$, cica wallhack , joc voice_enable 0 , am o impresie ca nimeni nu joaca l-a sunet
https://imgur.com/a/XPIalgA

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #2 » de MorningStars » 25 Oct 2019 00:01

Negativ. Folosirea unui cod rezultă ban permanent. Am văzut cum ai jucat. Bafta

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #3 » de vanooq » 25 Oct 2019 01:41

pot sa vad si eu demo , ori ceva ce pare suspect ?
Nu am folosit nicioadata cod in cs go , care e faza sa dai bani pe un joc si sa joci cu cod ? atunci nu mai juca daca nu poti(folosirea codurilor e pentru pustani)
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #4 » de H3ADSHAP3R » 25 Oct 2019 15:38

MorningStars (Re: Post 2),

demo este? sau un alt admin care a fost t prezent?

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #5 » de MorningStars » 25 Oct 2019 19:43

Da senzo sau brazilianu

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #6 » de senzo (!user banat!) » 25 Oct 2019 19:57

Ai avut wall fara dar si poate.

[ Post made via Android ]
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #7 » de H3ADSHAP3R » 26 Oct 2019 11:56

atunci macar un demo sa faceți daca sunteti 3...

banul rămâne!

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #8 » de vanooq » 26 Oct 2019 16:30

wow serios , din admini stiu ca era doar morningstar , nu m-am asteptat l-a asa ceva , cand joci fara nimic si primesti ban , iar faza cea mai interesanta ca nici unul din voi nu are nici o dovada , si din pacate nici eu , ca nici prin cap sa-mi treaca sa primesc ban , jucand pursimplu din placere, oare e rau daca joci putin mai bine decat altii ?
Cum poti sa judeci pe cineva fara dovada ?toata lumea poate sa zica ca cineva are ceva , trebuie sa-i credem ?daca sa se faca pe cinste , ai vazut ceva suspect fii te rog amabil si inregistreaza ori ceva sa ai ca dovada ca sa nu ajungem la acest subiect.
Eu liber pot sa fac demo si sa joc la fel cum jucam atunci poate mai bine poate putin mai rau , rezultatul va fi acelasi.
Pacat ca aici asa se decide , doar din spuse...
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #9 » de DeeJay » 26 Oct 2019 16:42

eu sunt de parere ca fara demo sa ii se scoata banul. data viitoare pt ban permanent faceti demo!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban vanooq 2#

Mesaj #10 » de H3ADSHAP3R » 27 Oct 2019 12:06

MorningStars (Re: Post 2),

Reactualizare, scoateți banul. Văd ca a mai fost suspectat și banat, apoi scos banul. Nu era demo nici atunci.

Și data viitoare să faceți un demo măcar si puneți pe forum pentru reevaluare.

MULTUMESC! si bafta :ymcowboy:

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks