Cerere Unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: p0is0nedKZ

Cerere Unban

Mesaj #1 » de p0is0nedKZ » 06 Sep 2016 17:09

1) Nick jucator: RealitY
2) STEAM ID:STEAM_0:0:95694386
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data de 6 septembrie 2016 pe serverul Gameforest TF2
4) Alte detalii:Pe serverul GameForest TF2,am primit ban de 14 ore deoarece am folosit un exploit cunoscut in comunitatea TF2-ului,iar jucatorii de pe server au crezut ca am folosit un hack pentru a ajunge pe mapa.Adminul Stefanx3 | trade.tf mi-a dat mai intai kick de pe server,iar cand am intrat inapoi,a dat un vot "Ban RealitY?".Votul a esuat,insa tot mi-a dat ban.Va rog sa imi scoateti banul primit pe nedrept.



Va multumesc!
~RealitY

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #2 » de Stefanx3 (!user banat!) » 07 Sep 2016 10:40

daca tu bagai un sentry care nu poate fi scos de acolo sau distrus si distrugeai toata distractia joculu blocand-ui pe toti daca ar fi fost altcineva in locul tau ti-ar fi placut? sa nu poti sa joci din cauza unui engi?

\ post actualizat: 07.09.2016 | 10:41 am (zonă timp forum=GMT+2) /


Si ai avut ban numa o ora cererea de unban se da daca ai ban permanent

\ post actualizat: 07.09.2016 | 10:45 am (zonă timp forum=GMT+2) /


DUDE AI BAN DE 1 ORA

\ post actualizat: 07.09.2016 | 10:46 am (zonă timp forum=GMT+2) /


si eu nu am zis ca e hack am zis ca strici toata distractia ieseau multi jucatori!
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #3 » de p0is0nedKZ » 09 Sep 2016 14:02

Stefanx3,sentry-ul poate fi distrus daca stii sa tragi -_- si ban-ul nu a durat o ora.Nu e vina mea daca nu te pricepi.Acel exploit e foarte cunoscut in comunitate,nu e vina mea ca nu esti la curent.Exploit-ul se numeste "Crouch Exploit",https://www.youtube.com/watch?v=eKWBqJk_e5o si poti iesi de pe multe mape.
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #4 » de Pinguinu » 09 Sep 2016 14:23

Ai avut ban de o ora! Am fost pe sv [HELPER]Pinguinu'

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks