Cerere UnBAn Castiel

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere UnBAn Castiel

Mesaj #1 » de Castiel » 10 Dec 2014 10:31

Titlu: Cerere UnBan

1) Nick jucator Castiel
2) STEAM ID STEAM_0:0:62638866
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data NECUNOSCUTA pe serverul 89.40.221.202:27215

4) Alte detalii Am cumparat contul si am observat ca pe serverul dumneavoastra am ban si pe astra mania. si nu stiu de ce? ,... daca se poate scoate sau motivul banului ?!
Imagine

Avatar utilizator

Re: Cerere UnBAn Castiel

Mesaj #2 » de Adrian » 10 Dec 2014 10:45

L-am trimis eu aici pt ca nu intelegeam exact ce vrea. A cumparat un steam ieri, sau asa spune, si nu poate intra pe serverele din Romania, decat pe unu care e nonsteam ... il stiti toti. Initial am crezut ca are VAC ban, dar se pare ca nu e asa

Imagine

Puteti verifica vreunu din voi daca cel de dinaintea lui a primit ban pe sv aici? Asta bineinteles daca exista acel prieten de la care l-a cumparat :)
Omul mai are un cont de pe care a intrat pe server ca sa imi ceara ajutor, si de pe care are mai multe ore jucate.
Vedeti voi ce faceti, eu nu am reusit decat sa il indrum aici
PS: contul banat e ASTA
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Cerere UnBAn Castiel

Mesaj #3 » de Artamess » 10 Dec 2014 10:53

Informatii BAN pentru Steam ID-ul mentionat. Deejay sigur poate sa iti zica mai multe :)
P.S: nu s-a precizat nici un ban in Log Admin in data respectiva.
Fişiere ataşate
Ban.jpg
Ban.jpg (97.04000000000001 KiB) Vizualizat de 61 ori
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere UnBAn Castiel

Mesaj #4 » de Adrian » 10 Dec 2014 11:02

Deci omu are ban aici dat de un admin :) ... Va las pe voi sa decideti daca sau nu se poate scoate
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Cerere UnBAn Castiel

Mesaj #5 » de Cristina » 10 Dec 2014 11:31

NORMAL ca se scoate banul ala. Din moment ce nu figureaza pe forum steam id, demo, motivul banarii... 8-|

Avatar utilizator

Re: Cerere UnBAn Castiel

Mesaj #6 » de Bogdan » 10 Dec 2014 12:37

Castiel ti-am scos banul...incearca te rog sa vezi daca poti intra pe server.

Ms, NiK!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere UnBAn Castiel

Mesaj #7 » de Adrian » 10 Dec 2014 14:52

Multumesc de promptitudine! Sper sa fie ok si sa poata reintra. Ar insemna 2 playeri in plus, el si fratele lui care folosesc cele doua conturi
Distractie plăcută, si ai grija sa nu iei ban si tu :))

[ Post made via Android ]
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Cerere UnBAn Castiel

Mesaj #8 » de Bogdan » 10 Dec 2014 14:54

A intrat deja si a jucat cu noi :)
Se poate inchide cererea.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks