Cerere unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: Sharp

Cerere unban

Mesaj #1 » de Sharp » 23 Mai 2014 12:59

Nick jucator : Andru
STEAM ID : STEAM_0:0:71995849
Va rog sa imi scoateti banul primit in data 23.05.2014 pe serverul [GameForest XB Public #3]
Alte detalii : Am fost banat de [SaD] siCtir cica aim :) , vreau si eu sa vad un demo sau sa ma lamuriti de ce am aim :) , joc din 2006 cs source cu un alt cont acum e pierdut ca m-au scamat si am cumparat source sa joc cu niste amici Ady , Yahoo si restul baietilor din Galati , nu am cod:) sper sa nu va luati dupa sictir care crede ca am aim , vreau niste explicatii , multumesc frumos .

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #2 » de DeeJay » 23 Mai 2014 13:19

Sharp (Re: Post 1), ban scos.

asteptam explicatii de la adminul care a dat ban.

] sm_unban STEAM_0:0:71995849
[SM] Removed bans matching filter: STEAM_0:0:71995849
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #3 » de [SaD]siCtir » 23 Mai 2014 13:24

nu am explicatii, nu eram la calculator , cand am vazut pe steam am vazut de 3 mesaje ca ai avea aim . e greseala mea . daca credeti ca trebuie sa fiu sanctionat , imi accept greseala si "pedeapsa". scz pentru inconvenient
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #4 » de DeeJay » 23 Mai 2014 13:31

[SaD]siCtir (Re: Post 3), te rog sa faci demo next time. tc.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks